Samsung Galaxy Z

Pronikni do světa vlajkových lodí Samsung Galaxy Z Fold a Samsung Galaxy Z Flip a vyber si svého parťáka ke studiu, práci či na zábavu. Samsung Galaxy Z Fold 4, Z Flip4, Samsung Galaxy Z Fold 5 a Z Flip 5 jsou skvělou volbou pro každého nadšence do ohebných telefonů. Nabízí skvělý fotoaparát i výkon. Chceš se dozvědět, co všechno od této řady očekávat? Čti dále.

Více

Samsung Z Fold je prostě jednička

  • Řada Samsung Galaxy Z Fold nabízí úžasný výkon díky osmijádrovému procesoru Snapdragon 8+Gen.
  • Nech se pohltit živými barvami a jasným displejem AMOLED.
  • Pořizuj úchvatné snímky díky perfektně vybavenému fotoaparátu těchto vlajkových lodí. 
  • Ohebné telefony si oblíbí každý. Skvěle je využiješ jako kapesní počítač na hraní, jako tablet na práci nebo jako obrazovku, na které ti si vychutnáš své oblíbené filmy v té nejlepší kvalitě. 

Perfektní výkon Samsung Galaxy Z Fold5

Hledáš telefon, se kterým můžeš multitaskovat? Na kterém můžeš hrát své oblíbené hry? Díky kterému si můžeš užít perfektní zážitek z filmu? Sáhni po mobilním telefonu Samsung Galaxy Z Fold5. Ačkoliv se tento model od svého předchůdce Galaxy Z Fold4 tolik neliší, v mnohém byl vylepšen. U Galaxy Z Fold5 se dočkáš procesoru Qualcomm Snapdragon 8+Gen 2, vnitřního displeje 7,6“ Dynamic AMOLED 2x 120 Hz, trojitého fotoaparátu 50+12+10 Mpx, vnější displej s 10Mpx fotoaparátem, 4Mpx fotoaparát pod displejem, kapacity baterie 4 400 mAh s inteligentně regulující spotřebou, a tak se budeš moct dívat na film, u toho odpovídat na e-maily nebo si mezi tím zahrát svou oblíbenou hru.  

Samsung Galaxy Z Flip5 s pokročilou technologií

Samsung Galaxy Z Flip5 take spadá do inovativní řady ohebných telefonů. Galaxy Z Flip5 disponuje nejnovějším procesorem Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 2, 6,7" AMOLED displejem s vysokým kontrastem a živými barvami, duálním fotoaparátem 12 + 12 Mpx, který si poradí i se špatnými světelnými podmínkami, a baterií 3700 mAh s rychlým 25W nabíjením.

Samsung Galaxy Z Fold4 si stále drží svou laťku

Samsung Galaxy Z Fold4 je předchůdcem novějšího modelu Samsung Galaxy Z Fold5. Nabízí procesor Qualcomm Snapdragon 8+Gen 1, vnitřní displej 7,6“ Dynamic AMOLED 2x 120 Hz, hlavní fotoaparát 50+12+10 Mpx, vnější displej s 10Mpx fotoaparátem, vnitřní displej 4MPx fotoaparát pod displejem i kapacitu baterie 4 400 mAh s podporou superrychlého nabíjení. Máš rád přírodu? A víš, že tento model byl stvořen v souladu s ekologií? Při výrobě totiž společnost Samsung využila zpracovaného odpadového materiálu vyloveného z oceánů. 

Samsung Galaxy Z Flip4 a jeho přednosti

Samsung Galaxy Z Flip4 je nástupce Samsung Galaxy Z Flip3, který byl mezi nadšenci do ohebných telefonů velmi oblíbený. Tuto roli po něm přebraly samozřejmě všechny ohebné telefony této značky, které Samsung vytváří. V tomto modelu najdeme 6,7" Super AMOLED displej s obnovovací frekvencí 120 Hz, čímž potěší nejen herní fanoušky, výkonný procesor Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1, duální 12 + 12 Mpx fotoaparát, 3 700 mAh baterii s rychlým nabíjením nebo ochranné sklo Gorilla Glass Victus+.

Co dalšího Z Fold telefony ukrývají?

  • S těmito modely se neztratíš ani ve vodě nebo někde na túře. Užij si odolnost podle standardu IPX8 a IP68. 
  • Díky čtečce otisků prstů budeš mít své dokumenty, fotky a všechny osobní informace pěkně pod zámkem, aniž by se ti do nich vloupal někdo cizí. 
  • Díky 25W rychlému nabíjení si Z Fold nabiješ rychlostí blesku.
  • Využij S Pen pro přesné ovládání a užij si každý dotyk. 

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat