Nabídka pro firmy Nové
Košík

Samsung Galaxy Tab S

Je menší než počítač, větší než telefon. Můžete na něm brouzdat na internetu, sledovat videa, pracovat, dělat celou hromadu věcí. Ano, řeč je o tabletu. Taky po některém vaše srdce zatoužilo? Vyberte si z naší nabídky výkonný tablet Samsung Galaxy Tab S, který vás nezklame.

Více

Velký displej, revoluční výkon

Tenhle tablet si nejde nezamilovat, využijete ho pro práci i zábavu. Vejde se do kabelky, můžete ho mít neustále po ruce. Díky softwarové podpoře, propracovanému designu, specifikaci, výkonu, pokročilým funkcím a jedinečnému uživatelskému rozhraní, vás každá minuta s tímhle tabletem bude bavit.

Jaký model zvolit?

Výběr tabletu je o něco složitější než nákup oblečení v obchodě, nemůžete koukat jen na vzhled, kvalitu a velikost, ale i na další parametry, mezi nimi třeba na úhlopříčku displeje, jeho rozlišení a typ, podcenit nesmíte ani procesor a RAM tabletu. Přece jenom chcete, aby běžel bez zasekávání, na displeji aby bylo všechno krásně vidět a tablet zvládl aplikace, které potřebujete využívat. Když přijde na výběr modelu, Samsung Galaxy Tab S jich má hned několik.

  • Galaxy Tab S8+ s kovovým provedením, tenkými rámečky, prémiovým zvukem Dolby ATMOS a výkonným procesorem.
  • Galaxy Tab S8 Ultra se Super AMOLED displejem, výkonným procesorem a prémiovým zvukem Dolby ATMOS
  • Galaxy Tab S7 FE v elegantním provedení pro práci i zábavu.
  • Galaxy Tab S6 Lite s tenkým a praktickým designem v kovovém provedení a vysokou produktivitou

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat