Nabídka pro firmy Nové
Košík

Samsung Galaxy S24+

Samsung Galaxy S24+ nabízí vynikající výkon, úchvatný design, jasný displej, ohromující fotoaparát a spoustu dalších funkcí či parametrů, které stejně nejlépe pochopíš, až je vyzkoušíš. Toužíš poznat všechny funkce, které v sobě tento model ukrývá na vlastní pěst? Zajímá tě více informací o tomto modelu? Pokračuj ve čtení.

Více

Samsung Galaxy S24+ je oproti Galaxy S24 vylepšenějším modelem s 12GB operační pamětí a až 1TB úložištěm, plochým displejem s obnovovací frekvencí až 120 Hz. Dále se pochlubí 4 900 mAh kapacitou baterií s 45wattovým nabíjením, a tak ti nejen dlouho vydrží, ale také se za chvilku nabije. 

Trojitý fotoaparát telefonu Galaxy S24+ nabízí stejně jako u základního modelu fotosoustavu svých předchůdců, tedy s hlavním 50Mpx hlavním fotoaparátem, 10Mpx teleobjektivem s 3x optickým zoomem a 12Mpx širokoúhlým fotoaparátem. 

I v tomto případě se setkáš s novou funkcí Galaxy AI, na které spolupracuje Samsung se společností Google. Díky této vychytávce budeš mít možnost simultánního překladu, poznámkového asistenta, asistenta webového prohlížení, pokročilé funkce fotoaparátu nebo špičkový herní výkon. 

O ochranu 6,7palcového displeje se postará sklo Gorilla Glass Armor a vybrat si budeš moct ze 4 následujících barev: černá, šedá, fialová a žlutá. 

Chceš svůj nový Samsung ochránit pouzdrem a dodatečným ochranným sklem? Neváhej a vyber si z nabídky. 

Méně