Samsung Galaxy S24

Vyzkoušej Samsung Galaxy S24, který se pyšní skvělým výkonem, úžasným designem, jasným displejem i oslňujícím fotoaparátem. Pokud hledáš všechny tyto funkce, základní model nové řady Galaxy S24 je pro tebe tím pravým ořechovým. Chceš se o tomto modelu dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Základní model nové vlajkové řady Samsung Galaxy S24 nabídne perfektní výkon díky čipsetu Exynos 2400. Ať už máš v plánu telefon využívat k práci nebo na něm stříhat videa, na tento výkon se můžeš vždy spolehnout. Co se týče paměti, zde tě potěší 8 GB operační paměť s až 256GB úložištěm. Ke sledování videí rozhodně oceníš 6,2palcovou velikost displeje telefonu s rozlišením 1080 x 2340 px, která je u tohoto modelu nejmenším, ale zároveň praktickým parametrem. 

Trojitý fotoaparát telefonu Galaxy S24 nabízí fotosoustavu svých předchůdců, tedy s hlavním 50Mpx hlavním fotoaparátem, 10Mpx teleobjektivem s 3x optickým zoomem a 12Mpx širokoúhlým fotoaparátem.

Největší novinkou je však Galaxy AI funkce, na které Samsung spolupracuje se společností Google. Díky této vychytávce budeš mít možnost simultánního překladu, poznámkového asistenta, asistenta webového prohlížení, pokročilé funkce fotoaparátu nebo špičkový herní výkon. Baterie telefonu ti vystačí klidně celý den, její kapacita je slušných 4000 mAh a podporuje 25W nabíjení. O ochranu displeje se postará sklo Gorilla Glass Armor a vybrat si budeš moct ze 4 následujících barev: černá, šedá, fialová a žlutá. 

Chceš svůj nový Samsung ochránit pouzdrem a dodatečným ochranným sklem? Neváhej a vyber si z nabídky. 

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat