Samsung Galaxy A35

Poznej všechny funkce Samsung Galaxy A35, který tě doslova ohromí. Nový telefon střední třídy nabízí moderní design, brilantní výkon, super odolnost, profesionální fotoaparát a spoustu dalších funkcí. Chceš se o tomto modelu dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Udrží s tebou krok

Nech se oslnit silou osmijádrového procesoru, který se nebojí ani akčního gamingu či náročného multitaskingu. Streamuj, přehrávej videa bez přerušení a vychutnej si všechny graficky náročné hry v perfektní kvalitě. S tím se pojí i nekonečná energie s kapacitou baterie 5 000 mAh, která ti dovolí jet na plný plyn až 2 dny bez přerušení.

Foť a natáčej jako profesionál

Pasuj se do role vynikajícího fotografa se Samsung Galaxy A35 a jeho trojitou fotosoustavou, která ti přinese ohromující snímky nejen ve dne, ale také v noci. Za tímto účelem slouží 50Mpx hlavní fotoaparát, 8Mpx ultra širokoúhlý fotoaparát a 5Mpx makro fotoaparát.

  • Režim Nightography zajišťuje vynikající zobrazení barev i za slabého nočního osvětlení.
  • Hlavní fotoaparát s rozlišením 50Mpx zachycuje živé a detailní snímky a umožňuje zachytit každou vzpomínku s maximální ostrostí.
  • Zapomenout nesmíme ani na 13Mpx přední fotoaparát, který poskytuje přirozené a teplé tóny pro tvé selfies.

Další funkce Galaxy A35

  • Ponoř se do úžasného 6,6palcového SUPER AMOLED displeje s rozlišením FHD+ a oslnivou obnovovací frekvencí až 120 Hz, který tě uchvátí hned na první pohled.
  • S odolností IP67 proti vodě a prachu můžeš vzít Galaxy A35 kamkoliv, do deště i pouště, tvůj telefon bude v bezpečí.
  • Elegantní kovový design s plochým krytem přizpůsobeným pro příjemné a snadné držení. Spolu s odolným sklem Corning Gorilla Glass Victus+ se Galaxy A35 stává neodolatelným kouskem, který si zamiluješ.
  • Se Samsung Knox Vault, který chrání citlivá data, je Galaxy A35 skvělou volbou jak pro osobní, tak pracovní využití.

Méně