Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Firemní IT balíčky

Sestavili jsme pro vás zvýhodněné sady notebooku, monitioru, klávesnice, myši, brašny a kancelářského softwaru.

Pokud nevíte přesně, jaké vybavení pro kancelářskou práci vybrat, nebo na to nemáte dostatek času, prozkoumejte naše Firemní IT balíčky. Z našeho kompletního sortimentu jsme připravili nabídku kompletního vybavení pracovního místa. Stačí vybrat mezi třemi variantami, kerá nejvíce odpovídá vašim požadavkům. Všechny balíčky máme skladem a navíc s možností individuálního financování.

3 úrovně balíčků

  • IT balíček BASIC obsahuje veškeré základní vybavení pro práci v kanceláři i na Home-Office.

  • IT balíček MID pro náročnější uživatele zahrnuje kromě výkonnějšího PC také větší monitor a pokročilejší příslušenství.

  • IT balíček HIGH jsme sestavili jako nadstandardní variantu výkonného notebooku, perfektního monitoru a prémiového příslušenství.

Prozkoumejte, který je pro vás ten pravý: Přímý nákup

3 roky bez starostí

S veškerým vybavením IT balíčků máte 3 roky jistotu fungování. Vybrali jsme pouze prémiová zařízení se 3letou zárukou vč. softwarového balíku MS Office předplaceného na stejnou dobu.

Možnosti financování

Pokud preferujete jiný způsob financování, než celkovou úhradou při nákupu, nabízíme vám výhodné financování FlexLease, se kterým vás IT balíčky vyjdou měsíčně na 938 Kč v případě IT balíčku Basic, 1210 Kč v případě IT balíčku MID a 1822 Kč v případě IT balíčku HIGH, anebo samostatně Dell Vostro 5502 za 523Kč měsíčně, případně Dell Latitude 7420 za 1063Kč měsíčně: Financování

Nejste si jisti výběrem? Potřebujete ve vybraném IT balíčku udělat nějakou změnu?

Není problém.

Kontaktujte nás a vymyslíme ten nejlepší IT balíček právě pro vás.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
IT Balíček Lenovo 15 MID FlexLease

Firemní IT balíček Lenovo 15 MID obsahuje komplexní kancelářské vybavení cílící na progresivní společnosti a jejich zaměstnance. V balíčku naleznete lehký notebook Lenovo ThinkPad E15 G2, inovativní monitor Philips 272E1GAJ/00, brašnu na notebook Targus Classic Clamshell, bezdrátový set klávesnice a myši Logitech MK540 CZ/SK, dokovací stanici Lenovo USB-C Dock a tříleté předplatné Microsoft 365 Business Standard Mac/Win CZ. Uvedená prodejní cena představuje jednu měsíční splátku.

1 499 Kč

2
IT Balíček Lenovo 14 MID FlexLease

Firemní IT balíček Lenovo 14 MID obsahuje komplexní kancelářské vybavení cílící na progresivní společnosti a jejich zaměstnance. V balíčku naleznete lehký notebook Lenovo ThinkBook 14 G2, praktický monitor Lenovo C24-20, brašnu na notebook Targus Classic Clamshell, bezdrátový set klávesnice a myši Logitech MK540 CZ/SK, dokovací stanici Lenovo USB-C Dock a tříleté předplatné Microsoft 365 Business Standard Mac/Win CZ. Uvedená prodejní cena představuje jednu měsíční splátku.

1 369 Kč

3
IT Balíček HP 15 MID FlexLease

Firemní IT balíček HP 15 MID obsahuje komplexní kancelářské vybavení cílící na progresivní společnosti a jejich zaměstnance. V balíčku naleznete výkonný notebook HP ProBook 450 G8, inovativní monitor Philips 272E1GAJ/00, univerzální dokovací stanici HP USB-C Dock G5, brašnu na notebook Targus Classic Clamshell, odolný a bezdrátový set klávesnice a myši Logitech MK540 CZ/SK a tříleté předplatné Microsoft 365 Business Standard Mac/Win CZ. Uvedená prodejní cena představuje jednu měsíční splátku.

1 469 Kč

Zobrazit dalších 6 produktůSkrýt posledních 6 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry