Nabídka pro firmy Nové
Košík

Notebooky HP EliteBook

Notebooky HP EliteBook jsou jako stvořeny pro podnikové prostředí. Poskytují vysoký výkon pro firemní využití. Navíc s elegantním designem a robustním provedením s dlouhou životností.

Více

Notebooky z řady EliteBook ocení každá firma i zaměstnanec a to nejen díky výkonu, ale zejména díky jeho maximální míře zabezpečení. Nenechte se omezovat a pracujte efektivně kdekoli je to jenom možné. S vysokokapacitní baterií můžete navíc pohodlně pracovat po několik hodin bez nutnosti použití nabíječky. Užijte si svobodu a pohodlí při cestování, které notebook nabízí. Navíc s maximálním ohledem na bezpečí vašich dat.

Je vaším každodením chlebem cestování, navštěvování klientů a práce za pochodu? Vaším ideálním parťákem může být třeba HP EliteBook 630 G10.

Pro kancelářskou práci bude ideálním notebookem například HP EliteBook 860 G9 s optimálním výkonem, velkým displejem a bezpečným systémem!

Celkovou nabídku EliteBook značky HP naleznete níže. Tak na nic nečekejte a vybavte svou firmu notebooky, se kterými budete navždy spokojení.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat