EKO pouzdra

Na přírodu a životní prostředí bychom v žádném případě neměli zapomínat. Jednou nám to naše chování vrátí, když ne přímo nám, tak našim dětem. Může se to zdát jako drobnost, ale každá maličkost se počítá. Znáte to, nemusí pršet, hlavně, když kape. Takovou drobností může být i EKO pouzdro na mobil nebo tablet.

Více

Pouzdro zařízení chrání před poškozením

Když už si koupíme telefon a investujeme do něj nemalé peníze, doufáme, že nám dlouho vydrží, nepoškrábe se, nerozbije. Realita je ovšem taková, že stačí málo a praskne displej, poškrábe se kryt apod. Pak sami sobě vyčiníme, že jsme si nedávali větší pozor a zařízení nechránili. Jak? No přece prostřednictvím obalu, krytu nebo ochranného pouzdra. Sice není všemocné, něčemu ale přece jenom zabrání.

Víte, jaký je rozdíl mezi krytem a pouzdrem? Kryt se nasazuje na zadní stranu zařízení, nechrání displej. Pouzdro naopak chrání i displej.

Ať už vybíráte kryt nebo pouzdro, vždy si ujasněte, co od pouzdra nebo obalu čekáte, na jaký telefon ho vybíráte, kam ho budete chtít uchytit a jaký potřebujete stupeň ochrany.

Méně