Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

Dual SIM mobilní telefony

Pokud kombinujete firemní a soukromé číslo, jistě už jste někdy museli řešit problém se dvěma telefony v kapse. Vaší spásou jsou Dual SIM telefony, které vám umožní používat dvě čísla na jednom zařízení. Telefony mohou mít hybridní slot, to znamená, že máte dva sloty pro SIM karty nebo jednu SIM a jednu paměťovou kartu. Na trhu najít i telefony s třemi sloty, tudíž můžete použít dvě SIM i paměťovou kartu zároveň. Apple iPhone pro funkci Dual SIM používají klasickou fyzickou SIM kartu a druhou eSIM – virtuální kartu.

Pokračovat

Typy SIM karet

Většina dnešních telefonů používá nanoSIM – nejmenší velikost karty. Často se ještě setkáte s microSIM a v tlačítkových telefonech i s klasickými velkými SIM kartami. Nejmodernější technologie je eSIM – virtuální karta, kdy si jen tarif a číslo nahrajete do telefonu bez fyzické karty. Toto řešení do budoucna bude převládat.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple iPhone 13 128GB temně inkoustový

Vůbec nejvyspělejší dvojitá fotosoustava. Odolný skrz naskrz. A od okraje k okraji. Bleskově rychlý čip, který nechává konkurenci za sebou. Obrovský skok ve výdrži baterie, který oceníš každý den. Objevte iPhone 13.

7 %  z 22 990 Kč

21 489 Kč

2
Apple iPhone 13 Pro 128GB grafitový

Zažij bezprostřední odezvu displeje Super Retina XDR díky ProMotion. Ohromný upgrade fotosoustavy ti pomůže zaznamenat zážitky ještě kvalitněji a s novými možnostmi. Nový čip A15 Bionic ti přinese vyšší rychlost a lepší grafiku. A těšit se můžeš na vylepšenou výdrž baterie.

4 %  z 28 989 Kč

27 989 Kč

3
OSCAL C20 Pro černý

Smartphone OSCAL C20 Pro nabízí 6,088“ HD+ displej, osmijádrový procesor Unisoc SC9863A, 2 GB RAM, 32 GB úložiště, microSD slot, zadní 8Mpx fotoaparát, přední 2Mpx fotoaparát, 4G/LTE, GPS, Dual SIM, 3 380 mAh baterie, Android 11 Go edition.

17 %  z 2 390 Kč

1 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry