Drátové myši

Myš je vedle klávesnice další nepostradatelnou periferií, bez které se při ovládání počítače prostě neobejdete. Na trhu jsou jak bezdrátové myši, tak ty drátové, které se k počítači připojují většinou prostřednictvím USB a oproti těm bezdrátovým jsou levnější.

Pokračovat

Jak vybrat správnou drátovou myš?

Drátové myši jsou napájené skrz kabel přímo z počítače, odpadne vám tak starost s jejich nabíjením nebo výměnou baterií. Jste ale limitovaní délkou kabelu, takže se s nimi nemůžete nijak extra vzdálit od PC. Na čem při výběru drátové myši záleží?

  • Myš vybírejte podle toho, k čemu ji plánujete využívat. Potřebujete herní drátovou myš nebo kancelářskou myš s kabelem, která se hodí i pro běžné domácí použití? Mezi další typy patří vertikální myši s kabelem pro prevenci karpálních tunelů, grafické tablety a Trackbally.
  • Jakou potřebujete orientaci myši? Jste pravák, nebo levák?
  • Preferujete optický a cenově dostupnější snímač, který si poradí i s hrubými a lesklými povrchy, nebo si připlatíte za laserový snímač, který si s lesklými povrchy moc nerozumí?
  • Pozor si dejte i na hodnotu DPI. Čím je vyšší, tím větší pohyb kurzoru uděláte jedním pohybem myši.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Logitech G502 Hero černá

Drátová optická herní myš má nejen povedený design. Připojuje se přes USB, nabízí neuvěřitelné DPI v rozmezí 100-16000, 11 programovatelných tlačítek, paměť pro uložení pěti profilů. Myš má odezvu 1 ms, rozměry 132 x 75 x 40 mm a váží 121 g. Váhu lze přidat pomocí pěti závaží o hmotnosti 3,6 g.

29 %  z 1 799 Kč

1 290 Kč

2
Razer DeathAdder Essential herní myš černá

Herní drátová myš Razer DeathAdder Essential vybavena excelentním optickým snímačem s citlivostí až 6 400 DPI, mechanické spínače s životností až 10 mil. Kliků, 5 programovatelných tlačítek, zrychlení až 30 G, odezva 1 ms.

18 %  z 889 Kč

729 Kč

3
Genesis Krypton 555, bílá

Herní myš značky Genesis, ergonomický herní design, barva podsvícení: RGB, maximální DPI 8000 DPI, délka kabelu 1,8 m, hmotnost 70 g, počet tlačítek: 7

2 %  z 799 Kč

790 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry