Powerbanky s kapacitou do 5000 mAh

Powerbanka je věc, bez které se dneska neobejde asi nikdo z nás. Komu se ještě nestalo, že se mu z ničeho nic vybil telefon nebo tablet uprostřed napínavého filmu? Powerbanka tenhle problém dokáže na místě vyřešit. Vzít si ji s sebou můžete i na dovolenou, jen je třeba si pořídit powerbanku s vhodnou kapacitou. Vyberte si z naší nabídky tu pravou powerbanku, ať už vašemu telefonu nikdy nedojde šťáva.

Více

Powerbanku vybírejte podle toho, k čemu ji budete používat

Mezi základní parametry, které si při výběru powerbanky musíte pohlídat, patří její kapacita, rychlost nabíjení a konektivita, s ohledem na to, že ji budete přenášet v kabelce nebo batohu, je fajn se zajímat i o její rozměry a hmotnost.

Když přijde na kapacitu, vybírejte ji podle toho, kolik lidí bude powerbanku využívat a co s ní potřebujete nabít. Powerbanky do 5 000 mAh jsou rozměry malé, zvládnou zhruba jednou dobít mobilní telefon. Na celodenní výlet potřebujete alespoň powerbanku 10 000 mAh. Rychlost nabíjení vám zase napoví, za jak dlouho telefon dobijete. No a konektivita? I tu přizpůsobte svým potřebám.

Méně
Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:
 
iMessage
WhatsApp
Chat