Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Sluchátka pro děti

Přinášíme vm široký výběr dětských sluchátek různých barv a motivů. Vybírat můžete ze špuntových sluchátek, sluchátek přes hlavu, drátových nebo bezdrátových. Všechna sluchátka nabízí kvalitní zvuk a skvělý poměr ceny a výkonu.

Typy dětských sluchátek

Drátová

Nejrozšířenější typ sluchátek, který nabízí připojení pomocí 3,5mm konektoru jack. Na rozdíl od bezdrátových sluchátek nemusíte řešit nabíjení. Dětská drátová sluchátka jsou vyvedena v designu komiksů Marvel, DC nebo oblíbených seriálů a pohádek.

Bezdrátová

Bezdrátová sluchátka využívají k párování primárně technologii bluetooth. Ta umožní poslouchat vaši oblíbenou hudbu bez toho, abyste byli omezováni jakýmikoliv kabely. Dětská bezdrátová sluchátka přináší například značka JBL.

Špuntová

Sluchátka do uší dělíme na dvě základní kategorie, pecková a špuntová. Špuntová sluchátka přináší větší izolaci okolního hluku. Navíc jsou vybavena výměnitelnými náušníky, takže padnou opravdu každému.

Přes hlavu

Sluchátka přes hlavu nebo také náhlavní sluchátka přináší vysoce kvalitní zvuk a pohodlí při nošení. Můžete vybírat z drátových či bezdrátových sluchátek.

Pokračovat

Nejprodávanější

1
JBL JR300BT růžová

Bezdrátová sluchátka s omezenou hlasitostí určená pro ty nejmladší posluchače.

1 290 Kč

2
JBL JR300BT modrá

Bezdrátová sluchátka s omezenou hlasitostí určená pro ty nejmladší posluchače.

1 290 Kč

3
Disney Mickey Mirror 3D sluchátka růžová

Originální a stylová stereo sluchátka s motivy Disneyovských postaviček nabínou skvělý zvuk, ovládní na kabelu i kvalitní zpracování.

29 %  z 349 Kč

249 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry