Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Dárky pro mazlíčky

Přestože nemluví, denně nám dokazují, jak nás mají rádi. Řeč je o našich domácích mazlíčcích, ať už jde o pejska nebo kočku. Udělejte jim letos o Vánocích radost a pořiďte svému miláčkovi jeden z našich chytrých dárků. Vybírat můžete z řady výcvikových a GPS obojků, dávkovačů granulí, kamer, chytrých vodítek a Smart hraček. A radost pod stromečkem bude dvojnásobná!

Pokračovat

Nejprodávanější

1
Petkit Mate Wifi kamera pro psy a kočky Wood

Smart Wi-Fi kamera Petkit Mate je ideální pro sledování a kontrolu vašich domácích mazlíčků. Nabízí duální mikrofon, vestavěný reproduktor, i laser pro hraní si s mazlíčkem i na dálku. Ovládejte vše pomocí aplikace na svém zařízení.

23 %  z 6 990 Kč

5 390 Kč

2
PetCube Bites Smart dávkovač a kamera pro psy

Chytrý dávkovač krmiva s kamerou pro vaše domácí mazlíčky s možností sledování a ovládáním přes aplikaci ve smartphone či tabletu. Sledujte mazlíčka odkudkoliv a odměňujte ho pamlsky.

15 %  z 6 990 Kč

5 990 Kč

3
PetCube Play smart kamera pro psy a kočky

Petcube je nejvíce oceňovaná interaktivní smart kamera pro psy, která vám umožní vidět, mluvit, slyšet a hrát si s domácími mazlíčky vzdáleně z vašeho smartphonu. Se svými mazlíčky budete ve spojení, i když jste pryč a můžete si s nimi hrát pomocí zabudovaného laseru.

17 %  z 5 990 Kč

4 990 Kč

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry