Nabídka pro firmy Nové
Košík

Dámské chytré hodinky

Máš v plánu pořídit si nové chytré hodinky? Podívej se na naši nabídku nejprodávanějších dámských chytrých hodinek. Vybírat můžeš z různých značek, barev, tvarů či podle typu využití. Plánuješ s nimi zdolat Mount Everest nebo si prostě ulehčit každodenní život? Pokračuj ve čtení a přečti si více informací o všech funkcích.

Více

Proč si pořídit chytré hodinky?

  • Poskytnou ti přehled o každé zprávě, příchozím hovoru či možnosti placení a jsou plně kompatibilní s tvým telefonem. 
  • Nabízí pohodlné nošení na tvém zápěstí. Nejsou těžké a o jejich existenci nevíš, dokud ti nepípne nějaká notifikace. 
  • Měří a sledují tvé celkové zdraví. 
  • Jsou módním doplňkem, který se hodí jak do společnosti, tak pro všechny sportovní aktivity. 
  • Sledují tvou sportovní aktivitu s výběrem několika sportovních režimů. 
  • Můžeš přes ně poslouchat svou oblíbenou hudbu, aniž bys u sebe musela nosit telefon. 
  • Obsahují GPS senzor, který tě doprovodí na každé tvé cestě. 

Dámské chytré hodinky podle typu využití

Sportovní chytré hodinky pro ženy

Sleduj všechny své sportovní pokroky a výkony pomocí chytrých hodinek, které tě budou každý den motivovat. Na zemi, ve vzduchu nebo klidně pod vodou. S měřením tepu budeš při každém cvičení vědět, jak jsi na tom. Díky výpočtu spálených kalorií budeš mít přehled o tom, jak si vedeš. Pomocí měření vzdálenosti, rychlosti a celkového tempa se dozvíš, zda můžeš ubrat nebo ještě přidat. A s GPS lokátorem, který je ve většině hodinek zabudovaný, se nikde neztratíš. Některé hodinky dokonce pohlídají tvůj menstruační cyklus.

Elegantní chytré hodinky pro ženy

Chceš si pořídit luxusní dámské hodinky? I s tímto požadavkem u nás pochodíš. Většina dámských hodinek je totiž vyrobena v elegantním a luxusním designu, aby se je žena nebála vynosit kamkoliv. Několik výrobců tak kombinuje právě tento design se sportovními funkcemi. Velkou roli hrají i řemínky. Pokud chceš používat hodinky na sport, ale ráda si je vezmeš i do společnosti, vyřešíš to koupí několika různých řemínků, které jsou vyrobené přesně podle toho, co potřebuješ. 

Vybírat můžeš z různých barev i tvarů, nejvíce se vyrábí v kulatém či hranatém tvaru. Ve většině případů jsou dámské chytré hodinky laděné do stříbrné, zlaté, bílé, černé či černé barvy. 

Dámské chytré hodinky podle známých značek

Vybíráš si spíše podle značky? U nás najdeš mnoho značek jako například dámské hodinky Apple, Samsung, Garmin, Armodd, Huawei nebo třeba Fitbit a další. Stačí si jen vybrat 

Chceš pořídit dámské chytré hodinky levně? Podívej se do naší nabídky použitých hodinek. Tady si určitě vybereš.

Méně