NOVINKA: Notebooky, monitory, počítače a příslušenství! - Získejte 2 000 Kč na další nákup při koupi vybraných produktů.
Přihlásit se

Čističky a zvlhčovače vzduchu

Nejprodávanější

1
Duux Tag Ultrasonic Humidifier DXHU03 zvhlčovač vzduchu bílý

Duux Tag je stylové zařízení, které zvlhčuje vzduch ve vaší domácnosti a vytváří příjemnější prostředí, které budete opravdu milovat. Pokud vám suchý vzduch způsobuje bolesti hlavy, únavu či nepříjemné bolesti v krku, zvlhčovač vzduchu vám pomůže zneškodnit tyto nepříjemné symptomy jednou pro vždy. Zároveň se perfektně hodí i jako designový doplněk k vašemu interiéru.

2 099 Kč

2
Xiaomi Mi Air Purifier 3H

Čistička vzduchu Xiaomi Mi Air Purifer 3H je pokračovatelem řady středně výkonných čističek toho výrobce. Nabídne až 400 m3 / h CADR, pokryje 32 – 48 m2 plochy, nastavení je mimo smartphonu je možné přes OLED displej, přepracovaný aerodynamický systém je tišší a lépe distribuuje vzduch na výstupu.

4 690 Kč

3
Vocolinc Flowerbud zvlhčovač vzduchu

Vocolinc Flower bud je zvlhčovač vzduchu pracující přes wifi, podporuje hlasové asistenty Siri, Alexu i Google, disponuje 300ml nádrží pro esenciální oleje, relaxačními barvami a umí pracovat v rámci Apple HomeKit.

1 590 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry