NOVINKA: Notebooky, monitory, počítače a příslušenství! - Získejte 2 000 Kč na další nákup při koupi vybraných produktů.
Přihlásit se

Čidla

Senzory a čidla jsou určena k propojení s centrálním bezpečnostním systémem ve vašem domě nebo k samostatnému použití. Všechny komunikují s chytrým telefonem a vy tak máte přehled o všem, co se u vás doma šustne.

Pokračovat

Druhy čidel

  • Detektory kouře, plynu nebo oxidu uhelnatého: Chrání vaši domácnost před požárem nebo únikem nebezpečného plynu. Instaluje se na stěnu nebo strop a disponuje akustickým alarmem.
l.
  • Detektory vody: Tento senzor dokáže upozornit na přítomnost vody ve vašem domě či bytě.

  • Teplotní senzory: Snímají teplotu v místnosti a informace posílají na spárovaný mobilní telefon. Dokáží přitom včas upozornit na teplotní výkyvy.

  • Prostorové pohybové senzory: Díky těmto senzorům můžete ovládat světla v domě.

  • Pohybové senzory na okna a dveře: Chrání vaši domácnost před vniknutím narušitele. Při neoprávněném otevření dveří nebo oken spustí alarm.

  • Lokalizační čipy: Umožní vám snadno dohledat nebo chránit osobní věci jako jsou například klíče.

  • Monitory spánku: Tato čidla měří délku spánku, jeho kvalitu, délku usínání a podobně. Často je instalován v dětských chůvičkách.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Xiaomi Mi Smart set senzorů

Praktický set Xiaomi Mi senzorů obsahující kontrolní hub, pohybový senzor, senzor do dveří a oken a bezdrátový vypínač vhodný pro Mi Home.

27 %  z 2 690 Kč

1 990 Kč

2
Elgato Smart Water chytrý senzor vody

Chytrý detektor se zabudovanou sirénou. Princip spouštění alarmu přes voděcitlivý kabel, který měří po celé své délce s možností délky až 150 m. Spárování s Apple Homekit. Možnost funkčního testu. Připojení přes AirPlay 2 k rozšíření zvuku alarmu. Ovládání na dálku. Připojení do běžné zásuvky.

1 990 Kč

3
Netatmo Smart Indoor Siren

Chytrá domácí siréna hlídá vaši domácnost ve spojení s kamerou Netatmo Indoor (Welcome). Jednoduchá instalace, aktivace na dálku ze smartphonu, možnost nastavit různé zvuky napodobující přítomnost obyvatel v domě. Podpora iOS, Android, PC/Mac i IFTTT.

2 190 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry