Přihlásit se

Chytré osvětlení

Nejprodávanější

1
Cololight modulární chytré Wi-Fi osvětlení – základna s 1 blokem

Chytré modulární osvětlení Cololight vám umožní vytvořit unikátní ambientní osvětlení , které lze ovládat prostřednictvím smartphonu. Bloky jsou propojitelné jednoduchým secvaknutím, dají vám na výběr z 16 miliónů barev, páruje se přes Wi-Fi, podporuje Apple HomeKit i hlasové asistenty, a zároveň se pyšní minimální spotřebou energie.

660 Kč

2
Cololight modulární chytré Wi-Fi osvětlení – rozšiřující blok

Chytré modulární osvětlení Cololight vám umožní vytvořit unikátní ambientní osvětlení, které lze ovládat prostřednictvím smartphonu. Bloky jsou propojitelné jednoduchým secvaknutím, dají vám na výběr z 16 miliónů barev, páruje se přes Wi-Fi, podporuje Apple HomeKit i hlasové asistenty, a zároveň se pyšní minimální spotřebou energie.

340 Kč

3
LIFX Beam Smart Light Bars světelný panel - 6 kusů

Světelný panel pro oživení a dynamiku prostoru. Technologie Polychrome s 61. nastavitelnými zónami. Exkluzivní provedení s velkou svítivostí a se spousty efekty. Připojení přes WI-FI, podpora Apple HomeKit a Google assistant. Ovládání pomocí aplikace nebo hlasu. Energeticky nenáročný, při maximálním zatížení 27 W. V balení je 6 panelů.

4 299 Kč

Zobrazit dalších 6 produktůSkrýt posledních 6 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry