Nabídka pro firmy Nové
Košík

Zámky

Zapomeň na klíče, dnešní moderní zámky lze odemykat pouze za pomoci tvého chytrého telefonu přes připojení Bluetooth. K odemykání můžeš použít navíc i tablet nebo chytré hodinky. Zkrátka, co máš po ruce. Teď už nemusíš složitě hledat klíče po kapsách.

Více

Chytré zámky

Nejmodernější zámky, které nabízí odemykání a zamykání bez použití klíčů. Často jsou vybaveny možností automatického odemykání, pokud se přiblížíš k domu, nastavitelným časováním, například v nočních hodinách, nebo notifikací při každém odemknutí. Kromě toho jsou schopny monitorovat přístupy do domu a vytvářet statistiky, které si jednoduše prohlédneš na svém mobilu. V telefonu také můžeš spravovat uživatele, kteří mají přístup do domu, a přiřazení nebo odebrání přístupových práv.

Ze kterých chytrých zámků můžeš vybírat?

  • Dveřní zámky
Nahrazují klasické zámky. Lze je odemykat mobilním telefonem, ale i klasickým klíčem v případě, že by se ti například vybila baterie telefonu.

  •  Visací zámky
Tyto zámky jsou vhodné pro zamykání kola, skříňky v práci nebo ve škole, garážových vrat, dveří dílny a podobně. Některé z nich jsou vyrobeny z odolných materiálů a nebo jsou voděodolné.

Méně