Přihlásit se

Chytré váhy

Chytrá váha vám pomůže lépe rozumět stavbě svého těla. Můžete si tak snadno sestavit jídelníček i trnénikový plán tak, aby vyhovoval vašim cílům. Chytré váhy totiž dokáží nejen vážit, ale i určit podíl svalů, tuků, vody, kostí. Některé váhy vám dokonce spočítají i fyzický věk, ideální hmotnost i celkové zdravotní skóre. Váha si pamatuje více profilů členů domácnosti, může ji tedy používat celá rodina. Pořiďte si chytrou váhu a uvidíte, že se stane vaším přítelem, ne naopak!

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
iHealth FIT HS2S chytrá váha bílá

Chytrá váha, která kromě tělesné hmotnosti měří podíl tuku, vody, kostí a BMI. Užívat jí může až 8 uživatelů naráz, pro něž disponuje historií, jež je plně dostupná v mobilní aplikaci. Produkt je kompatibilní s Apple Health Kit a aplikací Zdraví.

1 390 Kč

2
TrueLife FitScale W5 BT chytrá váha bílá

Chytrá váha, která rozpozná až 8 lidí a spočítá podíl tuku, vody a svalové hmoty v těle. Zaznamenává kompletní historii, tvoří přehledné statistiky a grafy a díky aplikace dokáže motivovat a tvořit plány a cíle.

41 %  z 2 199 Kč

1 299 Kč

3
Xiaomi Mi Smart Scale 2

Chytrá osobní váha Xiaomi Mi Smart Scale 2 vám umožní pohodlně sledovat změnu vaší tělesné hmotnosti v chytrém zařízení prostřednictvím aplikace Mi Fit a rozhraní Bluetooh 5.0. Automaticky rozezná až 16 uživatelů, disponuje funkcí vážení předmětů a za zmínku stojí také balanční test.

50 %  z 790 Kč

399 Kč

Zobrazit další 3 produktySkrýt poslední 3 produkty
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry