Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch

Pokud obdivuješ krásu a vybavenost chytrých hodinek a disponuješ chytrým telefonem s operačním systémem Android, přirozeně se nabízí sáhnout po hodinkách Samsung Galaxy Watch. Potykají si ale i se zařízením běžícím na Apple iOS, proto ti garantujeme, že s těmito chytrými hodinkami nemůžeš udělat krok vedle.

Chytré hodinky Samsung Galaxy jsou oblíbené především kvůli svému elegantnímu a přitom užitečnému designu. Hodí se nejen do společnosti, ale budou skvělým parťákem i při tvé cestě za zdravým životním stylem díky nespočtu inovativních senzorů sledujících tvé životní i fyziologické funkce. Tělo těchto smartwatch bývá vyrobeno z prvotřídních materiálů jako je ocel, extra pevné sklo Gorrila Glass nebo safír. Řemínky jsou velmi pohodlné i přizpůsobivé a pásky lze navíc libovolně vyměňovat během vteřiny.

Více

Samsung Galaxy Watch - tempo, hovory i zprávy pod kontrolou

S těmito hodinkami už ti nic neuteče. Ať se jedná o tvého parťáka na cvičení nebo důležitá upozornění a notifikace. Je jen na tobě, co vše chceš, aby ti hodinky ukazovali. Stačí je spojit s telefonem a stanou se jeho prodlouženou rukou i osobním trenérem, který bude hlídat tvé tempo.

Nechce se ti sebou při sportovních aktivitách neustále vláčet telefon a přesto chceš zůstat na příjmu? Pořiď si Samsung Galaxy Watch LTE a díky vestavěné SIM kartě vyřídíš hovor nebo napíšeš zprávu aniž bys musel/a být připojený k telefonu. Takže si běž v klidu zaběhat a telefon nech doma, nic důležitého ti neuteče a každý se ti dovolá.

V čem chytré hodinky Samsung Galaxy Watch vynikají?

  • Osobní trenér i strážce tvého zdraví. Technologie se posouvají neustále kupředu, a ani u smartwatch tomu není jinak. V dnešní době už není výjimkou možnost změřit si EKG, saturaci kyslíku v krvi (SpO2) či sledovat kvalitu spánku. Přidej k tomu desítky přednastavených sportovních režimů a vydej se překonávat vlastní limity.

  • Inovativní senzor BioActive ti navíc kromě EKG dokáže změřit tlak nebo stavbu těla. Vše, co potřebuješ pochopit k tomu, jak funguje tvé tělo a jak k němu nejlépe přistupovat, budeš mít nyní jednoduše na svém zápěstí.

  • S Google Pay zaplatíš rychlostí blesku pouhým přiložením zápěstí. Placení nikdy nebylo jednodušší. Už nemusíš hledat peněženku, ani mobilní telefon pro bezkontaktní platby. Stačí si do chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch 4 a novějších, které máš spárované s telefonem, nainstalovat aplikaci Google Pay, přidat do ní zcela bezpečně platební kartu, zapnout funkci NFC a zaplatit přiložením zápěstí.

  • Bezkonkurenční výdrž baterie Samsung Galaxy Watch. Nejnovější smartwatch od Samsungu mají navíc výbornou výdrž baterie. I při plnohodnotném používání všech funkcí hodinky slibují výdrž až 80 hodin (záleží na modelu) bez nutnosti nabíjení.

  • Skvělá kompatibilita a výběr ze stovek aplikací. Velkou výhodou Samsung Galaxy Watch hodinek je široká kompatibilita se zařízeními. Je možné je propojit nejen v podstatě s jakýmkoli zařízením používajícím operační systém Android, ale také si skvěle rozumí se zařízeními používajícími Apple iOS.

V případě, že používáš telefon s Androidem, budou ti okamžitě k dispozici všechny tvé oblíbené aplikace, které používáš na svém telefonu. Stačí rozsvítit ciferník otočením zápěstí a vše důležitě budeš mít okamžitě po ruce.

Méně