Chytré hodinky pro děti

Chcete mít dohled nad svými dětmi, když je nemáte zrovna pod ostřížím zrakem? Chytré hodinky jsou skvělou volbou, jak se s nimi spojit a zjistit, zda jsou v pořádku po cestě ze školy nebo když si hrají s ostatními dětmi na hřišti. Díky dětským chytrým hodinkám, které mají mnoho funkcí, budete mít nad svými ratolestmi dohled.

Více

Mějte přehled o každém kroku svých dětí

Díky GPS máte možnost sledovat, kde se vaše dítě nachází. Ať už jsou na hřišti, ve škole nebo u kamarádů, teď už nemusíte mít strach, že se někam zatoulají.

Buďte stále ve spojení

Hodinky jsou také skvělým pomocníkem, jak se svým dítětem spojit, pokud si potřebujete něco říct. Hodinky umožňují snadnou komunikaci skrze zprávy a volání. Vaše dítě tak nemusí mít svůj mobil u sebe, ale stačí mu pouze hodinky, o kterých na rukou ani nemusí vědět a které pravděpodobně nikam neodloží.

Jednoduché ovládání, které zvládne každé dítě

Všechny dětské hodinky v nabídce jsou navržené tak, aby je děti mohly snadno ovládat a byly tak pro ně naprosto intuitivní. Díky jednoduchým ikonkám budou vždy vědět, jaké funkce chtějí použít. Veškeré nastavení je také jednoduché.

Bezpečí na prvním místě

Chytré dětské hodinky také umožňují dětem zmáčknout SOS tlačítko, které vám do vašeho telefonu automaticky pošle informaci, kde se vaše dítě pohybuje a že použilo tento signál.

Zábavné funkce, které budou děti bavit

Chytré hodinky nabízí také integrovaný krokoměr, který podporuje pohyb a zdravý životní styl, nebo také hravé hry, které mohou stimulovat myšlení a kreativitu vašich dětí. Záleží je na typu hodinek, které si pro své dítě vyberete. Zároveň si můžete vybrat z různých stylů a barev, které si poté děti mohou přizpůsobit svému osobnímu stylu.

Méně