Použité chytré hodinky

Vyber si z široké nabídky použitých chytrých hodinek včetně populárních modelů Samsung Galaxy Watch a Apple Watch. Chytré hodinky jsou nejen skvělým doplňkem pro každého, ale také ti umožní pečovat o své zdraví a udrží tě v kondici. Vyzkoušej funkce jako měření srdečního tepu nebo monitorování spánku. Mrkni do nabídky.

Více

Hodinky Apple Watch

Apple Watch jsou prémiové chytré hodinky od společnosti Apple, které na svých rukách nosí mnoho uživatelů Apple. Díky elegantnímu designu a možnosti výměny řemínku si můžeš hodinky přizpůsobit svému stylu, aktivitě či společnosti, ve které se nacházíš. Nech se jimi inspirovat k aktivnějšímu životnímu stylu, měj přehled o svém zdraví, odpovídej na zprávy, zvedej hovory, ovládej hudbu, plať nebo používej navigaci. Navíc jsou perfektně kompatibilní se všemi Apple zařízeními.

Hodinky Samsung Galaxy Watch

Hodinky Samsung Galaxy Watch v sobě skrývají špičkovou technologii a eleganci. Samsung Galaxy Watch nabízí pokročilý monitoring tvého zdraví a kondice. Zůstaň stále propojen se světem s tímto stylovém doplňkem a nezmeškej žádný důležitý hovor nebo zprávu. Dosáhni svých fitness cílů s různými režimy tréninku. Překvapí tě také jejich dlouhá výdrž baterie, díky které ti hodinky vydrží celý cen až do noci.

Méně

Nemůžete najít produkt, který jste hledali?

Nastavte si hlídacího psa na použité produkty, které nejsou skladem a my vás budeme informovat, jakmile budou k dispozici.