Autorizovaný Apple servis na Praze 1 máme otevřený. | Smarty Store nyní slouží jako výdejní místo.
Přihlásit se

Chytré hodinky Amazfit

Nejprodávanější

1
Amazfit GTR 42mm bílé

Chytré hodinky Amazfit GTR nabízí odolný kovový design, tenké a lehké zpracování s vodotěsností do 50 metrů, 1,2“ AMOLED displej, 12 sportovních režimů, GPS + Glonass, monitoring aktivity včetně kroků a spálených kalorií, ovládání hudby, až 12denní výdrž, monitoring srdečního tepu, spánku a připomínky k pohybu, předpověď počasí a doprovodnou aplikaci AMAZFIT Watch APP.

13 %  z 3 999 Kč

3 490 Kč

2
Amazfit GTR 47mm nerezová ocel

Chytré hodinky Amazfit GTR nabízí řadu funkcí, přičemž si zachovávají tradiční vzhled ručičkového přístroje. Čeká na vás 1,39“ AMOLED displej s Corning Gorilla glass, voděodolnost do 5 ATM, Sony GPS čip s extrémně nízkou spotřebou, BioTracker PPG senzor snímající kontinuálně váš tep, sledování spánku či možnost notifikací z vašeho smartphonu.

12 %  z 4 490 Kč

3 990 Kč

3
Amazfit Nexo černé

Chytré hodinky Xiaommi Amzfit Nexo nabízí stupeň krytí IP68, odolnou keramickou konstrukci, 1,39“ AMOLED 2.5D displej, výdrž na jedno nabití 28 hodin, vlastní přehrávač hudbys úložným místem, e-sim pro autonomní hovory, bluetooth, wifi, senzor tepu a spánku, GPS a 10 sportovních režimů.

5 499 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry