Nová prodejna a výdejní místo na Politických vězňů 13, Praha 1. - Více zde

Chytré auto

Všechny kategorie

Chytré auto pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry
Filtry a parametry
Obecné

Výrobce

Zrušit všechny filtry
0 produktů
Zrušit všechny filtry

Je nám líto, ale Vašemu požadavku neodpovídá žádné zboží.

Kamery

Kamery do auta slouží k zabezpečení vašeho vozidla proti krádeži, k pořizování důkazního materiálu v případě nehody či jako chytrý pomocník při parkování. Většinou se připevňují na zpětné zrcátko, disponují bluetooth připojením, interní pamětí s možností rozšíření o SD kartu a vysokou kvalitou pořizovaného videa.

Některé kamery dokáží detekovat pohyb, mají noční vidění a G-senzor, který uzamkne záznam v případě nárazu, aby nemohl být smazán.

Navigace

Automobilové navigace jsou vybaveny detailními mapami, hlasovými i vizuálními pokyny a širokou databází veřejných míst a styčných bodů. Kromě interní paměti nabízí i možnost vložit paměťovou kartu pro ukládání velkého množství map. Pomocí držáku navigaci snadno připevníte na palubní desku či zpětné zrcátko.

Diagnostické jednotky

Diagnostické jednotky souží ke čtení diagnostických chybových kódů bez nutnosti návštěvautosalonu. Díky Bluetooth konektivitě lze všechny zjištěné problémy zobrazovat aprocházet ve vašem telefonu. Jednotky jsou schopné rozeznat až několik tisíc kódů.

Držáky

Chytré držáky jsou držáky s headup displejem, neboli přídatným displejem, díky němužnemusíte spouštět oči ze silnice. Jednoduše jej položíte na palubní desku a vložíte telefonna protiskluzovou podložku. Displej telefonu se pak odráží na headup sklíčko držáku azvyšuje tak bezpečnost jízdy například při používání navigace.