Chytré auto

Všechny kategorie

Chytré auto pro:

Vyberte značku a model.
Filtry a parametry

Cena:

od:
do:
Filtry a parametry
Obecné
Další informace

Výrobce

Uživatelské hodnocení:

Na hvězdičkách níže zvolte minimální hodnocení uživatelů.

Podporovaný OS

Zrušit všechny filtry
3 produkty
Zrušit všechny filtry

Kamery

Kamery do auta slouží k zabezpečení vašeho vozidla proti krádeži, k pořizování důkazního materiálu v případě nehody či jako chytrý pomocník při parkování. Většinou se připevňují na zpětné zrcátko, disponují bluetooth připojením, interní pamětí s možností rozšíření o SD kartu a vysokou kvalitou pořizovaného videa.

Některé kamery dokáží detekovat pohyb, mají noční vidění a G-senzor, který uzamkne záznam v případě nárazu, aby nemohl být smazán.

Navigace

Automobilové navigace jsou vybaveny detailními mapami, hlasovými i vizuálními pokyny a širokou databází veřejných míst a styčných bodů. Kromě interní paměti nabízí i možnost vložit paměťovou kartu pro ukládání velkého množství map. Pomocí držáku navigaci snadno připevníte na palubní desku či zpětné zrcátko.

Diagnostické jednotky

Diagnostické jednotky souží ke čtení diagnostických chybových kódů bez nutnosti návštěvautosalonu. Díky Bluetooth konektivitě lze všechny zjištěné problémy zobrazovat aprocházet ve vašem telefonu. Jednotky jsou schopné rozeznat až několik tisíc kódů.

Držáky

Chytré držáky jsou držáky s headup displejem, neboli přídatným displejem, díky němužnemusíte spouštět oči ze silnice. Jednoduše jej položíte na palubní desku a vložíte telefonna protiskluzovou podložku. Displej telefonu se pak odráží na headup sklíčko držáku azvyšuje tak bezpečnost jízdy například při používání navigace.

Mobily Tablety Apple Audio – Video Příslušenství Smart Použité Výprodej Oblíbené Porovnávač