Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Brašny a batohy pro notebook

Taška na notebook je nedílnou součástí doplňkové výbavy každého notebooku. Jak jinak se s notebookem přepravit do práce, na jednání nebo domů? Ať už chodíte pěšky, jezdíte MHD, autem nebo třeba na motorce, bez dobře vybrané brašny nebo batohu se neobejdete. Vybírat můžete z mnoha barev i provedení.

Více

Víte, že notebooky postupně nahrazují klasické stolní počítače, které jen těžko dáte do batohu nebo brašny a přenesete je domů, na jednání, do kanceláře? Do dobře vybrané tašky dáte navíc i další příslušenství jako myš nebo nabíječku.

Jak vybrat tašku na notebook?

  • Druh tašky volte podle toho, jak s notebookem cestujete. Při přepravě na kole nebo motorce oceníte spíš batoh, kdo jezdí autem, ten má na výběr, klidně může sáhnout po brašně. Ta vypadá elegantně, navíc se v ní rychle a dobře zorientujete.
  • Velikost brašny nebo batohu volte podle rozměrů notebooku, zaměřte se na jeho délku, šířku a výšku. Víte, že je lepší nekopírovat rozměry přesně, ale sáhnout po maličko větší tašce?
  • Zaměřte se i na materiál. Na něm se rozhodně nevyplatí šetřit, během cestování dostane pořádně zabrat.
  • Počítejte s tím, že do brašny nebo batohu nebudete dávat jen notebook, ale i další věci. Určitě oceníte přihrádku na mobil, kapsy na důležité dokumenty i prostor pro další příslušenství.
  • Nepodceňujte ani komfort nošení. K čemu by vám byl batoh, který by vám neseděl na zádech a možná vám i na ramenou způsoboval oděrky? U batohů se zaměřte na anatomicky tvarovaná záda a polstrování popruhů, u brašen zase na nastavitelnou délku ramenního popruhu a jeho pevnost. Od věci není ani měkké poutko na přenášení.
  • Cestujete za každého počasí? Zvažte, zda by obal na notebook neměl být voděodolný.
Náš tip na závěr: Proč zůstat jen u jedné tašky nebo batohu, když jich můžete mít hned několik, třeba jednu pro každou příležitost?

Méně
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry