Přihlásit se

Brašny a batohy

Usnadněte si přenášení svého zařízení díky brašnám a batohům s relativně pevnou konstrukcí a vnitřním uspořádáním, které váš notebook nebo tablet ochrání před poškozením. Kromě laptopu do nich dáte i další věci jako myš, nabíječku, psací potřeby, různé dokumenty atd. Víte, jak batoh nebo brašnu vybrat?

Pokračovat

Zaměřte se na parametry

Aby vám zařízení dlouho vydrželo, je třeba mu věnovat náležitou péči v podobě ochranných fólií, krytů a pouzder, případně si můžete pořídit batoh nebo brašnu na jeho přenášení. Na co se při jejich výběru zaměřit?

Nejdůležitější jsou rozměry

Rozměry brašny nebo batohu vybírejte podle velikosti vašeho zařízení, konkrétně jeho úhlopříčky v palcích.

Nepodceňujte volbu materiálu

Brašna musí být pevná a odolná proti oděru, proto klidně sáhněte po těch z nylonu nebo polyesteru. Hledáte reprezentativnější řešení? Pak sáhněte po brašně z kůže.

Náš tip: Zaměřte se i na způsob přenášení brašny a vaše pohodlí. Je brašna vybavena polstrovanými uchy a ramenním popruhem? Má popruh nastavitelnou délku? Jak je k brašně uchycený?

Jaké vnitřní uspořádání potřebujete?

Najdete uvnitř jen jednu přihrádku, nebo je vnitřní prostor rozvržen do několika sekcí? Kolik má kapsiček a poutek? Můžete uvnitř zařízení zafixovat třeba prostřednictvím suchého zipu? Je přihrádka polstrovaná?

Skrýt

Nejprodávanější

1
Lenovo Casual Backpack B210 Černý 15.6"

Stylový a praktický batoh značky Lenovo pro notebooky a ostatní příslušenství do úhlopříčky 15,6". Voděodolný materiál.

51 %  z 348 Kč

171 Kč

2
Karl Lagerfeld kožené sleeve pouzdro pro MacBook Air/Pro 13"

Elegantní kožené pouzdro inspirované světově známým módním návrhářem Karlem Lagerfeldem ochrání váš Macbook Air/Pro před povrchovým poškozením i případnými nárazy.

21 %  z 1 290 Kč

1 026 Kč

3
Karl Lagerfeld Kožené Choupette Sleeve pouzdro MacBook Air/Pro 13"

Elegantní kožené pouzdro inspirované světově známým módním návrhářem Karlem Lagerfeldem ochrání váš Macbook Air/Pro před povrchovým poškozením i případnými nárazy.

18 %  z 1 290 Kč

1 061 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů

Vyberte si to správné příslušenství pro vaše zařízení:

Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry