Přihlásit se

Když nabíjet, tak bezdrátově!

Kabelům už téměř odzvonilo!, nabíjete svá zařízení moderně. Vyberte si nabíječku pro svůj mobil, hodinky, sluchátka, nebo třeba pro všechna zařízení najednou. Šetřete své místo i čas s bezdrátovým nabíjením!

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
UNIQ Aereo 3v1 rychlá bezdrátová nabíječka 7.5/10W uhlově šedá

Bezdrátová nabíjecí podložka UNIQ Aereo vám umožní nabíjet současně iPhone, Apple Watch i AirPods na jediném místě, bez přítomnosti překážejících kabelů. Díky kompaktním rozměrům je vhodná na pracovní stůl, noční stolek i na cesty. Rychlé nabíjení zajistí přibalený adaptér a kabel.

21 %  z 1 990 Kč

1 590 Kč

2
UNIQ Aereo Plus 3v1 rychlá bezdrátová nabíječka 7.5/10W uhlově šedá

Bezdrátová nabíjecí podložka UNIQ Aereo Plus vám umožní nabíjet současně iPhone, Apple Watch i AirPods na jediném místě, bez přítomnosti překážejících kabelů. Díky kompaktním rozměrům je vhodná na pracovní stůl, noční stolek i na cesty. Rychlé nabíjení zajistí přibalený adaptér a kabel.

2 990 Kč

3
Nomad Base Station Apple Watch Stand bezdrátová nabíječka černá

Elegantní bezdrátová nabíječka s technologií Qi, vhodná pro váš Apple iPhone, AirPods a Apple Watch. Prémiové materiály v kombinaci s výborným zpracováním doplní váš pracovní prostor či noční stolek a umožní pohodlné napájení elektroniky. U Apple Watch je třeba vložit svou vlastní nabíječku do připraveného držáku.

3 749 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry