Tohle léto vám proplácíme nákupy! Nakup. Vyfoť. Vyhraj. Více zde
Přihlásit se

Bezdrátové nabíječky pro mobilní telefony

Nevýhodou bezdrátového nabíjení je to, že dramaticky klesá efektivita, pokud jsou od sebe více vzdálené. Technologie Qi, tedy technologie bezdrátového nabíjení používá pro přenos elektrické energie technologii elektrické indukce. Technologie vás vysvobodí ze zajetí kabelů. Stačí položit mobil například noční stolek, pod kterým je nabíječka umístěna a o víc se nemusíte starat. Pracuje se na tom, aby dosah nabíjení byl větší a tím pádem pohodlnější.

Pokračovat

Abyste si mohli bezdrátové nabíjení užít musíte mít takový, který tuto funkci podporuje. Ovšem i s tím se dá vypořádat. Stačí si ke svému smartphonu pořídit speciální kryt. Vše se u nás pohodlně dozvíte v parametrech produktu.

Nejprodávanější

1
iWant Lightning záložní nabíječka s Qi nabíjením 10000 mAh černá

Záložní iWant powerbanka s podporou Qi bezdrátového nabíjení je ideální na cesty, dovolené i při každodenním používání. Disponuje kapacitou baterie 10.000mAh.

990 Kč

2
UMIDIGI Q1 rychlá bezdrátová nabíječka vesmírně šedá

Rychlá bezdrátová nabíječka s výkonem až 15 W. Řadí se mezi nejrychlejší bezdrátové nabíječky na trhu.

690 Kč

3
Spigen Essential F308W bezdrátová nabíječka černá

Elegantní, tenká a rychlá bezdrátová Qi nabíječka Spigen Essential F308W v černém provedení. Zařízení podporuje funkci fast charge pro mobilní telefony Apple i Samsung.

50 %  z 990 Kč

499 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry