Přihlásit se

Poznejte Bang & Olufsen

Značka Bang & Olufsen je tu s námi už 95 let. Pochází z Dánska a přináší nám severskou eleganci a minimalismus. Reproduktory a sluchátka od Bang & Olufsen se vyznačují předevšímkvalitou zpracování, nejčastěji používanými materiály jsou hliník a kůže. Samozřejmostí je vyladěný zvuk, který lze ještě vylepšit díky mobilní aplikaci. Užijte si dostupný luxus pro každého. Nyní se slevami na vybrané modely, pouze do 7.3.

Pokračovat Skrýt

Nejprodávanější

1
Bang & Olufsen H9 3rd Gen Matte Black

Bezdrátová sluchátka Bang & Olufsen H9 nabídnou aktivní potlačení okolního hluku, podporu hlasových asistentů, až 25h výdrž, k dokonalosti dotažený zvukový projev a design materiálově i konstrukčně dotažený k dokonalosti.

30 %  z 13 490 Kč

9 490 Kč

2
Bang & Olufsen Beoplay E8 černá

První skutečně bezdrátová sluchátka legendarní značky Bang & Olufsen s dotykovým ovládáním, čtyř hodinovou výdrží na jedno nabití, špičkovou kvalitou zvuku a koženým nabíjecím pouzdrem.

43 %  z 6 090 Kč

3 490 Kč

3
Bang & Olufsen Beoplay E8 Sport Black

Prémiová TWS sportovní sluchátka s až 30hodinovou výdrží, možností Qi bezdrátového nabíjení, Bluetooth 5.1, kodekem aptX, stupněm krytí IP57 a kvalitní hliníkovou konstrukcí s ergonomickým zpracováním.

6 %  z 9 490 Kč

8 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry