Jak mnozí z vás víte, ve čtvrtek 31. 3. 2022 jsme s velkým nadšením uspořádali konferenci určenou pro vývojáře a IT koordinátory, která byla zaměřena na Apple zařízení jako nástroj pro vývojáře. Hlavní cílem celé konference bylo získat zpětnou vazbu a zkušenosti z tohoto odvětví, se kterými chceme nadále dlouhodobě a systematicky pracovat.

V první části jsme se zabývali samotnou podporou vývojářů, kteří se zařízením Apple pracují. Nasdíleli jsme si zkušenosti a debatovali o tom, kdo a co v oblasti vývoje využívá. Svůj prostor dostala i panelová diskuze, kterou moderovali Petr Mára s Františkem Paikrtem, a do které se se svými dotazy a znalostmi zapojila většina účastníků konference.

Druhou část si vzal pod svá křídla Petr, který nám poreferoval o tom, jak využívat svůj čas na maximum za pomocí chytrých aplikací, technologií a gadgetů. Jednalo se o velmi zajímavou přednášku, v rámci které jsme se všichni alespoň trochu inspirovali o tom, jak vytěžit v rámci našeho času co nejvíce ale také efektivně.

Chcete-li si připomenout nebo se jen podívat, jak tento nezapomenutelný den vypadal, podívejte se na krátký sestřih toho nejlepšího, co jsme spolu ve Spojce Karlín zažili.