S notebooky ASUS bude návrat do školy hračka 

Notebooky ASUS ROG nebo ASUS TUF zvládnou levou zadní nejen úkoly, ale ještě jim zbyde dostatek výkonu a energie na zábavu a ty si tak užiješ maximální prožitek při hraní těch nejnovějších herních titulů

Disponují především rychlostí, výkonností i minimalistickým designem. Výkon je navíc podpořen grafickými kartami NVIDIA GeForce GTX 1650, RTX 3050, RTX 3060 i nadstandardní RTX 3080 a funkcemi DLSS a Ray tracing. Vyber si podle svých preferencí a vrhni se na to! 

Výhody ROG a TUF

Výkonnost, rychlost, odolnost, spolehlivost a jednoduchý design. To vše jsou notebooky ASUS ROG a ASUS TUF. Nekonečné hraní se skvělým zážitkem, na který budeš dlouho vzpomínat. To vše díky grafickým kartám NVIDIA GeForce, špičkovým procesorům AMD Ryzen a obnovovací frekvenci displeje až 144 Hz. Prostě spokojenost! 

Rozdíl mezi ROG a TUF

ROG (Republic of Gamers) notebooky jsou pro esportové šampiony jako dělané. Mají v sobě nejvýkonnější a premiový hardware, který je pro profesionálního hráče nutností.

TUF (The Ultimate Force) notebooky jsou pro všechny, kteří si zakládají na dobrém výkonu, ale nechtějí za něj utratit celé jmění.

Výhody DLSS a Ray tracing

Ray tracing je funkce, kterou rozjela NVIDIA a která umožňuje, aby scény měly realističtější dojem a mnohem lepší grafiku. Tato metoda pro výpočet využívá sledování paprsků, které vycházejí od pozorovatele. Doposud se ray tracing používal spíše u statických obrázků nebo filmových triků. Proto je velkou výhrou, když se tato funkce dostala i do herních počítačů.

DLSS (Deep Learning Super Sampling) podporuje ray tracing v nejlepší kvalitě, zachovává ostrost obrazu, navyšuje grafické detaily a ve vysokém rozlišení dokáže navýšit výkon až na dvojnásobek. A pokud takový výkon právě nepotřebuješ, zajímavým benefitem je i možnost jeho šetření, díky čemuž zároveň prodloužíš výdrž baterie. Jedná se o velice komplikovaný systém, který řídí umělá inteligence, a aby sis užil nejlepší grafiku, je potřeba, aby funkci DLSS podporovala samotná hra. Pokud tomu tak bude, hra tě vtáhne do děje a dokáže ti, že jsi její součástí.

Přínos DLSS v nejnovější RTX hře

Pro který se rozhodneš?

Pro nenáročné

  • grafická karta NVIDIA GeForce GTX 1650
  • přenosný a odolný
  • vysoká produktivita

Zlatá střední cesta

  • grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3050
  • našlapaná výbava
  • výkonný systém chlazení

Pro esportové šampióny

  • grafická karta NVIDIA GeForce RTX 3080
  • extra výkonný a rychlý 
  • úžasné rozlišení umožňující Ultra HD detail