Apple MacBook Air 15,3" s čipem M3 (2024)

Poznej nový MacBook Air 15,3" vybavený špičkovým čipem M3. MacBook s Liquid Retina displejem přináší neuvěřitelný výkon, se kterým se nikde neztratíš. Chceš zažít zcela novou úroveň uživatelského komfortu? Stačí pípnout. Přečti si o něm více.

Více

Výkon, se kterým se nebudeš nudit

MacBook Air 15,3" s Liquid Retina displejem a čipem M3 je ideální volbou pro ty, kdo hledá výkonný a přenosný notebook. Díky nové architektuře s 8jádrovým CPU a až 10jádrovým GPU zvládá všechny úkoly až o 60 % rychleji než předchozí modely s čipem M1. Navíc 16jádrový Neural Engine podporuje inteligentní funkce macOS a zvyšuje tak produktivitu a kreativitu. A s výdrží baterie až 18 hodin nemusíš mít obavy z nedostatku energie, ať jsi kdekoliv.

Displej, se kterým bude vše jasné

Díky většímu 15palcovému Liquid Retina displeji se můžeš těšit nejen na živé barvy a ostrý obraz, ale je také ideální pro sledování videí, práci s grafikou a multitasking. Připoj si k MacBooku klidně dva externí monitory a posuň svůj multitasking na další úroveň.

Získej ten nejlepší zážitek s MacBook Air 15,3“ M3

U propojení MacBooku s displejem ještě zůstaneme. První displej totiž můžeš připojit s rozlišením až 6K při 60 Hz a druhý displej s rozlišením 5K přes USB-C. Dokonalý uživatelský zážitek s prostorovým zvukem Dolby Atmos a kamerou s vysokým rozlišením.

A s prostorovým zvukem Dolby Atmos a kamerou s vysokým rozlišením budeš mít dokonalý multimediální zážitek.

Méně