Apple MacBook Air 13,6" s čipem M3 (2024)

Získej perfektního parťáka na práci, ke studiu či na zábavu. MacBook Air 13,6" M3 se pyšní silným výkonem, jasným displejem, lehkostí, přenosností a dalšími funkcemi v krásném designu. Vyzkoušej je všechny a užij si každodenní povinnosti v té nejvyšší rychlosti. Chceš se o MacBook Air 13,6" M3 dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Ohromující výkon a výdrž MacBooku Air 13,6"

MacBook Air 13,6" ti díky špičkovému čipu Apple M3 umožní zvládat jakékoliv úkoly. Nová architektura obsahuje 8jádrové CPU a až 10jádrové GPU. To znamená, že jsou úlohy zpracovávány o 60 % rychleji než u předchozích modelů s čipem M1. K dispozici je také 16jádrový Neural Engine, který podporuje inteligentní funkce macOS a zvyšuje tak produktivitu a kreativitu. Navíc se můžeš těšit na výdrž baterie až 18 hodin. Takže ať už se s ním vydáš kamkoliv, rozhodně tě nezklame.

Jasný displej, ještě jasnější podívaná

Displej o velikosti 13,6" ti nabídne jasný obraz s bohatými barvami, který tě doslova oslní. Díky své velikosti je ideální pro práci na cestách, v malé kanceláři i ke studiu. Pokud tedy notebook často přenášíš, tenhle MacBook je stvořený přímo pro tebe.

Multitasking a další výhody MacBooku Air 13,6"

A jak s ním zvládat multitasking? Jednoduše k němu připoj jeden, nebo dokonce i dva externí displeje a pusť se do práce s vysokým rozlišením na obou z nich. Kromě této vychytávky si na něm užiješ také prostorový zvuk Dolby Atmos a vysoké rozlišení kamery.

Chceš si funkce MacBooku Air 13,6" vyzkoušet na vlastní oči? Přijď na jednu z našich prodejen a nech se okouzlit jeho výkonem, lehkostí a designem.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat