Apple MacBook Air 15,3" s procesorem M2 (2023)

Připrav se na pořádný výkon nového a ještě většího MacBook Air 15“. Neskutečná lehkost a tenkost pro snadný přenos, neuvěřitelná rychlost díky čipu M2, 18hodinová výdrž baterie, jasný Liquid Retina displej a další funkce. Chceš se o téhle novince a všech jejích funkcích dozvědět více? Pokračuj ve čtení.

Více

Všechno zvládne rychlostí blesku

Díky M2 procesoru se MacBook Air 15“ pyšní neuvěřitelnou rychlostí, která vydrží celodenní výkon s výbavou až 18 hodin baterie. I při největším zápřahu ho neuslyšíš, pracuje totiž v naprosté tichosti. Užij plynulejší práci, hraní a své tvoření. 

1 milion barev v jednom MacBooku

Podpora 1 milionu barev ti poskytne ten nejlepší obraz s až dvojnásobným rozlišením oproti srovnatelným PC a notebookům. Sleduj filmy, prohlížej fotky a tvoř v té nejvyšší kvalitě. Jasný a barevný displej tě doslova pohltí. 

Krása a hudební symfonie zároveň

S 1080p FaceTime HD kamerou se blýskneš před každým, s kým zrovna budeš volat, protože ti nabídne to nejlepší rozlišení. A co se týče zvuku, ten je na tom ještě lépe. Zvuková soustava s 6 reproduktory u MacBook Air nabídne prostorový zvuk pomocí technologie Dolby Atmos, takže bude každý tvůj poslech zážitek.  

Pár třešniček na dortu

  • MacBook Air 15“ je vyroben s ohledem na životní prostředí. Obsahuje ekologické obaly, recyklované materiály, zkrátka je konstruován tak, aby nezatěžoval přírodu. 
  • Nabízí Touch ID pro bezpečné a rychlé odemykání Macu. 
  • Podsvícená klávesnice Magic Keyboard, která je navíc tak tichá, že můžeš pracovat i v noci, aniž by tě slyšel spolubydlící. 
  • Na výběr máš ze čtyř úžasných barev: temně inkoustová, hvězdně bílá, vesmírně šedá, stříbrná. 

Méně