Mobilní telefony Apple iPhone 12

Poznej řadu Apple iPhone 12, která byla představena v roce 2020. Apple v této řadě přichází rovnou se 4 modely: Apple iPhone 12, 12 mini, 12 Pro a 12 Pro Max. Každá velikost je určena pro jiné účely. Chceš mít přehled o všech funkcích těchto modelů? Klikni na více. 

Více

Novinky řady Apple iPhone 12

Oproti svému předchůdci - iPhone 11 - dostala řada iPhone 12 do vínku celou řadu novinek. Nový design, procesor A14 Bionic, skvělý Super Retina XDR displej, propracovanější fotoaparáty s natáčením videa v kvalitě Dolby Vision a poprvé se můžeme setkat s revoluční MagSafe technologií, která umožňuje bezdrátové nabíjení telefonu. 

Rychlost, na kterou si rychle zvykneš

Celá řada 12, tedy iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 12 Pro i iPhone 12 Pro Max disponují jedním z nejvýkonnějších mobilních procesorů od Apple čipem A14 Bionic, jehož součástí je také technologie strojového učení Neural Engine. Procesor zajišťuje perfektní výkon, efektivitu i nízkou spotřebu. 

Vyber si svůj model

Apple iPhone 12

Základním modelem celé řady je Apple iPhone 12, který se pyšní úhlopříčkou 6,1“, procesorem A14 Bionic, Super Retina XDR displejem, dvěma zadními fotoaparáty či pronikavými barvami: černá, bílá, červená, zelená, modrá i fialová. 

Apple iPhone 12 mini

Novinkou této řady je Apple iPhone 12 mini, který je nejmenším modelem, který Apple dosud vyrobil. Jeho úhlopříčka je 5,4“ a je tak ještě menší než iPhone SE 2020. Malá velikost však neodráží méně vlastností, iPhone 12 mini v sobě totiž ukrývá vše, čímž tato řada disponuje. Procesor A14 Bionic, Retina XDR displej, duální fotoaparát, 5G a další.

Apple iPhone 12 Pro

Na modelech Pro si Apple vždy dal záležet a výjimkou není ani řada 12. Apple iPhone 12 Pro se kromě nového designu chlubí 6,1“ Super Retina XDR displejem, profesionální fotosoustavou s 12 MPx hlavním fotoaparátem, 12 MPx teleobjektivem i 12 Mpx ultraširokoúhlým objektivem, s nočním režimem i perfektními portréty s technologií LiDAR a čtyřmi barvami: stříbrná, zlatá, modrá a grafitově šedá. 

Apple iPhone 12 Pro Max

Největším kalibrem této řady se stal Apple iPhone 12 Pro Max, který má v sobě vše zmíněné a ještě funkce navíc. Jeho výhodou je velikost úhlopříčky 6,7“, větší výdrží baterie i vylepšená fotosoustava s 5násobným optickým zoomem. 

Čím vším tě celá řada iPhone 12 překvapí?

  • Výběr z velikosti úložiště 64, 128 a 256GB u modelů iPhone 12 a iPhone 12 Mini, u modelů iPhone 12 Pro a Pro Max si můžeš užít až 128, 256 či 512GB. 
  • Výběr z několika variant barev. U Apple iPhone 12 a 12 mini máš na výběr ze 6 neokoukaných barev: černá, bílá, červená, zelená, modrá a fialová. Modely iPhone 12 Pro a Pro Max nabízí 4 barvy: stříbrná, zlatá, modrá a grafitově šedá.
  • Všechny modely jsou voděodolné a chrání i vniknutí prachu podle standardu IP68
  • 4x odolnější konstrukce při pádu díky Ceramic Shield. 
  • Funkce Face ID, se kterou bude tvůj život jednodušší. 
  • Podpora MagSafe s rychlým a jednoduchým nabíjením.
  • 5G datové připojení, které urychlí stahování filmů i seriálů či živé vysílání. 
  • Fotoaparát s nočním režimem ti umožní perfektní focení snímků i ve tmě. 

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat