Slavíme 10. narozeniny a soutěžíme o skvělé ceny!
Přihlásit se

Apple AirPods

Další produkt, kterým Apple odstartoval novou éru. Apple Airpods jsou kompletně bezdrátová sluchátka v kompaktním balení se skvělým zvukem. Mimořádně snadno se párují s iPhone i s ostatními telefony. Sami poznají, kdy je máte nasazeny, a kdy ne. Sluchátka dobře poslouží i jako handsfree. Poznají, jaké z nich máte v uchu nasazené a podle toho aktivují mikrofon. Takže vždy jedno lze nabíjet a druhé používat.

Pokračovat

Airpods se nabíjení v pouzdru a samotné pouzdro má konektor Lightning pro nabíjení. Novější modely mají možnost i bezdrátového nabíjení, takže kabel už opravdu už není potřeba. Čip H1 zajistí rychlé připojení k telefonu a stabilní připojení při poslechu i hovorech.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2021) bílá

Bezdrátová sluchátka Apple AirPods 3. generace. Úplně nový design a prostorový zvuk. Kouzelně vyladěné. S prostorovým zvukem, který tě obklopí ze všech stran, adaptivní ekvalizací, co dolaďuje vyznění muziky podle tvaru ucha, a delší výdrží baterie, kterou nabiješ za chvilku. Odolají potu i vodě a fungují jednoduše kouzelně.

11 %  z 4 989 Kč

4 490 Kč

2
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2019) bílá

AirPody s nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Nabídnou delší dobu volání, rychlejší a stabilnější připojení díky čipu Apple H1, až 2x rychlejší přepínání mezi zařízeními a 1,5x rychlejší spojení telefonních hovorů. A dobijete je i na cestách.

8 %  z 3 779 Kč

3 490 Kč

3
Apple EarPods Lightning sluchátka s mikrofonem bílá

Originální sluchátka Apple EarPods vám poskytnou úžasný zážitek z poslechu hudby. Díky ovládání můžete upravovat hlasitost, přepínat skladby a přijímat hovory. Navíc skvělou geometrií krásně padnou do ucha.

39 %  z 790 Kč

489 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry