Macy, iPady a vybrané produkty nakoupíte na splátky s 0% navýšením od Cofidis.
Přihlásit se

Apple AirPods

Nejkouzelnější sluchátka od Apple nabízí skutečně bezdrátový poslech po dobu až 5 hodin, s nabíjecím pouzdrem dokonce 24 hodin. Sluchátka se velmi snadno párují s vaším iPhonem i dalšími modely telefonů. Airpods jsou vysoce uživatelsky přívětivá, velmi snadno se ovládají a poznají, kdy je máte v uších, a kdy ne.

Pokračovat

Airpods jsou vybavena čipem H1, který zajišťuje rychlé připojení k telefonu, hladší průběh telefonních hovorů a stabilní bezdrátové připojení při poslechu.

Chytré funkce

Díky optickým čidlům sluchátka bezpečně poznají, kdy je máte v uších. Jakmile si je nasadíte, začnou automaticky přehrávat hudbu, a po vyndání ji vypnou. Můžete také poslouchat jen s jedním sluchátkem, a to druhé zatím dobíjet nebo půjčit někomu dalšímu.

Akcelerometr ve sluchátkách pozná, že mluvíte. Díky tomu zvládnou filtrovat okolní hluk během telefonního hovoru a přirozeně tak zvyšovat jeho kvalitu.

Bezdrátové nabíjení

Airpods 2. generace a Airpods Pro navíc můžete nabíjet bezdrátově pomocí Qi bezdrátové nabíječky. Stačí je položit na podložku a nabíjení ihned začne. Airpods jsou navíc vybavené LED kontrolkou, která udává stav nabíjení.

Po plném nabití máte ve sluchátkách k dispozici 5 hodin přehrávání, v nabíjecím pouzdru pak až 24 hodin. Po vybití sluchátek vám rychlé 15minutové dobití dá navíc 3 hodiny dalšího poslechu.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Apple AirPods bezdrátová sluchátka (2019) bílá

AirPody s nabíjecím pouzdrem představují úplně nové pojetí bezdrátových sluchátek. Nabídnou delší dobu volání, rychlejší a stabilnější připojení díky čipu Apple H1, až 2x rychlejší přepínání mezi zařízeními a 1,5x rychlejší spojení telefonních hovorů. A dobijete je i na cestách.

21 %  z 4 779 Kč

3 779 Kč

2
Apple Lightning - 3,5mm jack adapter bílý

Lightning adaptér pro 3,5 mm jack umožní připojení sluchátek k vašemu iPhonu.

8 %  z 290 Kč

269 Kč

3
Apple AirPods Pro bezdrátová sluchátka (2019) bílá

Aktivní potlačování hluku pro poslech, který vás pohltí. Režim propustnosti. Špunty na výběr. Kouzlo pro tvoje uši.

18 %  z 7 290 Kč

5 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry