Antibakteriální skla

Pořídili jste si nový mobil nebo tablet a chcete mu poskytnout potřebnou ochranu nejen před škrábanci, oděrkami a nečistotami, ale i před bakteriemi? Tvrzené sklo s antibakteriální úpravou je tím správným řešením. Během pár hodin všechny bakterie zničí, zachová ale vysokou citlivost doteku.

Více

Jak vypadá antibakteriální úprava tvrzeného skla?

Tvrzené sklo je v tomto případě potažené speciální nanovrstvou s antibakteriální úpravou, která všechny bakterie do 24 hodin od prvního kontaktu zničí. Jedna taková vrstva zvládne až 10 000 oděrů a její účinnost dosahuje kolem 12 měsíců.

Jak si vybrat antibakteriální tvrzené sklo?

Tvrzené ochranné sklo vždy vybírejte na míru zařízení, které jste si pořídili nebo máte doma, aby na něj dokonale padlo a plnilo tak svou ochrannou funkci a zůstala zachovaná i vysoká citlivost vůči doteku. Náročná není ani aplikace skla, aplikace je snadná, bez obtíží ji zvládnete i doma. Díky nejkvalitnějšímu lepidlu vše probíhá rychle, jednoduše, a hlavně bez vzduchových bublin. Okraje ochranných skel jsou zabroušeny tak, aby sklo bylo bezpečné a příjemné na dotek.

Méně