Přihlásit se

Alarmy

Důležitou výbavou vaší domácnosti je i alarm, který chrání váš majetek před narušiteli. Setkáváme se se dvěma druhy alarmu, bezdrátovým a drátovým.

Pokračovat

Systém alarmu lze navíc jednoduše řídit pomocí vašeho telefonu. Krom zapnutí a vypnutí alarmu dokáží tyto systémy otevřít vjezdová či garážová vrata, zapnout topení nebo rozsvítit světla v domě.

Základní sada alarmu většinou obsahuje řídící centrum, senzory na dveře a okna, pohybové senzory, vnitřní a venkovní kameru a klíčenku se základními ovládacími prvky pro ty, kteří nechtějí centrálu ovládat mobilním telefonem.

Druh alarmu

Drátový alarm

Tento alarm je vhodné instalovat do novostaveb, protože rozvodu kabelů nestojí nic v cestě. Jeho nevýhodou je vyšší cena, menší variabilita a esteticky nevzhledné kabely, které je poté nutné zakrývat lištami a nábytkem.Jeho velkou výhodou je však téměř bezúdržbový systém.

Bezdrátový alarm

Lze jej využít téměř kdekoli a kdykoli, aniž bychom zasahovali do stavby. Výhodou je snadno rozšiřitelné uspořádání a možnost přidávat další komponenty. Nevýhodou je nutná pravidelná údržba, častá výměna baterií a vyšší pořizovací cena.

Skrýt

Nejprodávanější

1
iGET SECURITY DP24

Vnitřní siréna iGET SECURITY DP24. S bezdrátovým připojením. Příslušenství k iGET SECURITY M4. Napájení skrz baterii nebo micro USB. Životnost baterie 1,5 roku. Obsahuje LED diodu. Vyvolává nouzový tón o síle 80 dB. Signál od centrální jednotky až 200 m.

11 %  z 790 Kč

710 Kč

2
iGET SECURITY M3P13v2

Klávesnice s iGET SECURITY M3P13v2. S bezdrátovým připojením. Příslušenství k iGET SECURITY M3. Plně dotyková. Klávesnice obsahuje RFID. Napájení skrz Li-ion baterii s výdrží 6 měsíců. Klasicky pak napájet síťového adaptéru 230 V.

32 %  z 1 490 Kč

1 019 Kč

3
iGET SECURITY P13

Klávesnice s iGET SECURITY P13. S bezdrátovým připojením. Příslušenství k iGET SECURITY. Dosah až 30 m od hlavní jednotky. Komunikace přes frekvenci 433 MHz. Napájení skrz síťový adaptér. Se záložní baterií vydrží až 24 hodin.

17 %  z 990 Kč

830 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry