Přihlásit se

Alarmy

Důležitou výbavou vaší domácnosti je i alarm, který chrání váš majetek před narušiteli. Setkáváme se se dvěma druhy alarmu, bezdrátovým a drátovým.

Pokračovat

Systém alarmu lze navíc jednoduše řídit pomocí vašeho telefonu. Krom zapnutí a vypnutí alarmu dokáží tyto systémy otevřít vjezdová či garážová vrata, zapnout topení nebo rozsvítit světla v domě.

Základní sada alarmu většinou obsahuje řídící centrum, senzory na dveře a okna, pohybové senzory, vnitřní a venkovní kameru a klíčenku se základními ovládacími prvky pro ty, kteří nechtějí centrálu ovládat mobilním telefonem.

Druh alarmu

Drátový alarm

Tento alarm je vhodné instalovat do novostaveb, protože rozvodu kabelů nestojí nic v cestě. Jeho nevýhodou je vyšší cena, menší variabilita a esteticky nevzhledné kabely, které je poté nutné zakrývat lištami a nábytkem.Jeho velkou výhodou je však téměř bezúdržbový systém.

Bezdrátový alarm

Lze jej využít téměř kdekoli a kdykoli, aniž bychom zasahovali do stavby. Výhodou je snadno rozšiřitelné uspořádání a možnost přidávat další komponenty. Nevýhodou je nutná pravidelná údržba, častá výměna baterií a vyšší pořizovací cena.

Skrýt

Nejprodávanější

1
LAMAX Shield

Společnost LAMAX přichází s bezdrátovým bezpečnostním systémem Shield, který disponuje ovládáním pomocí aplikace, sms nebo přímo na panelu, možností spárování až s 50 senzory, 50 RFID čipy a 10 ovladači, zónováním, záznamníkem, obousměrnými hovory, IP kamerou a wifi zásuvkou.

71 %  z 4 990 Kč

1 490 Kč

2
Ajax HomeSiren domácí siréna bílá

Bezpečnostní bezdrátová siréna Ajax HomeSiren je určena do domácnosti, disponuje nastavitelnou citlivostí od 81 do 97 dB a konektorem pro připojení LED indikace. Komponent splňuje 2. stupeň zabezpečení dle ČSN EN 50131.

1 790 Kč

3
Ajax StarterKit 2 set bílý

Vylepšený set bezpečné domácnosti, který obsahuje centrální hub druhé generace, detektor otevření oken/dveří, detektor pohybu s kamerou a dálkový ovladač. Všechny komponenty splňují 2. stupeň zabezpečení dle ČSN EN 50131.

14 990 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry