Přihlásit se

Alarmy

Důležitou výbavou vaší domácnosti je i alarm, který chrání váš majetek před narušiteli. Setkáváme se se dvěma druhy alarmu, bezdrátovým a drátovým.

Pokračovat

Systém alarmu lze navíc jednoduše řídit pomocí vašeho telefonu. Krom zapnutí a vypnutí alarmu dokáží tyto systémy otevřít vjezdová či garážová vrata, zapnout topení nebo rozsvítit světla v domě.

Základní sada alarmu většinou obsahuje řídící centrum, senzory na dveře a okna, pohybové senzory, vnitřní a venkovní kameru a klíčenku se základními ovládacími prvky pro ty, kteří nechtějí centrálu ovládat mobilním telefonem.

Druh alarmu

Drátový alarm

Tento alarm je vhodné instalovat do novostaveb, protože rozvodu kabelů nestojí nic v cestě. Jeho nevýhodou je vyšší cena, menší variabilita a esteticky nevzhledné kabely, které je poté nutné zakrývat lištami a nábytkem.Jeho velkou výhodou je však téměř bezúdržbový systém.

Bezdrátový alarm

Lze jej využít téměř kdekoli a kdykoli, aniž bychom zasahovali do stavby. Výhodou je snadno rozšiřitelné uspořádání a možnost přidávat další komponenty. Nevýhodou je nutná pravidelná údržba, častá výměna baterií a vyšší pořizovací cena.

Skrýt

Nejprodávanější

1
Yale Sync IA-312 Starter Kit chytrý alarm

Set chytrého domácího zabezpečení obsahující Sync Hub (centrální jednotku), čidlo do dveří/oken, detektor pohybu vhodný pro domácí mazlíčky a klávesnici. Podporuje hlasové asistenty a je kompatibilní s osvětlením Philips Hue.

6 990 Kč

2
iGET SECURITY DP24

Vnitřní siréna iGET SECURITY DP24. S bezdrátovým připojením. Příslušenství k iGET SECURITY M4. Napájení skrz baterii nebo micro USB. Životnost baterie 1,5 roku. Obsahuje LED diodu. Vyvolává nouzový tón o síle 80 dB. Signál od centrální jednotky až 200 m.

790 Kč

3
iGET SECURITY DP11

Venkovní siréna iGET SECURITY DP11. S bezdrátovým připojením. Příslušenství k iGET SECURITY M4. Dosah až 200 m od hlavní jednotky. Životnost baterie až 3 roky. Obsahuje LED diodu. Vyvolává nouzový tón o síle 115 dB. Je výběr z několika tónů a nastavení hlasitosti. Provozovat lze do -20°C do 60°C. Napájení skrz tři LR20 baterie nebo síťovým adaptérem.

1 690 Kč

Zobrazit dalších 7 produktůSkrýt posledních 7 produktů
Všechny filtry
+ Přidat další
Zrušit vybrané filtry
Všechny filtry