Notebooky Acer

Značka Acer je známá pro své špičkové Acer notebooky a nabízí celou řadu kategorií. Ať už hledáš notebook pro práci, tenké notebooky ke studiu či herní notebook, v naší nabídce si každý vybere to své.

Více

Univerzální notebooky Aspire

Pro ty, kdo hledají tenký, lehký a elegantní design, jsou tu notebooky řady Aspire. S vynikající výdrží baterie a špičkovými displeji tě tyto notebooky podrží po celý den, ať už jsi v práci, ve škole nebo na cestách. Jsou levnější variantou pro ty, kteří očekávají plynulý chod svého notebooku, ale zároveň za něj nechtějí utratit celé jmění.

Lehké a tenké notebooky Swift

Hledáš lehký a tenký notebook na práci či do školy? Potom sáhni po řadě Acer Swift, která nabízí elegantní notebooky v celohliníkovém provedení. Většina Acer notebooků je uzpůsobena dlouhotrvající baterii tak, aby sis jejich společnost mohl užívat klidně celý den, a to ať už jsi na cestě nebo ne. Řada Swift je toho důkazem.

Notebooky Nitro pro tvé hraní

Notebooky řady Nitro jsou dostupnou variantou pro všechny hráče, kteří si chtějí zahrát na kvalitním a výkonném stroji za málo peněz. Nitro notebooky tě překvapí nejen svým bleskurychlým výkonem, ale také řadou přizpůsobivých technologií, díky kterým si vychutnáš každý aspekt hry.

Herní notebooky Predator

Ponoř se do hry s herními notebooky z řady Predator. Tyto notebooky jsou navrženy pro skutečné hráče, kteří chtějí dosáhnout nejvyššího výkonu a očekávají od svého notebooku kvalitu. S pokročilými grafickými kartami, výkonnými procesory a inovativním chlazením ti Predator notebooky umožní vstoupit do herního světa a zažít naprosto nezaměnitelný zážitek.

Cestuj a pracuj s notebooky TravelMate

Acer TravelMate jsou navrženy pro práci na cestách i v kanceláři. Nabízí vysoký výkon, který jako pracující velmi oceníš například při multitaskingu. S těmito notebooky také nemusíš mít obavy z výdrže baterie. Byly uzpůsobeny tak, aby vydržely během dlouhých pracovních dnů i při cestování, i v případě, že zapomeneš nabíječku doma.

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat