Samsung Galaxy A53

Seznam se se Samsung Galaxy A53 5G. Tento smartphone střední třídy se pyšní funkcemi, které si zamiluješ. Špičkový výkon, jasný displej, parádní fotoaparát, rychlý internet. To vše a mnohem více je Galaxy A53. Chceš zjistit, jaké další funkce nabízí? Čti dále.

Více

Nezastavitelný výkon klidně i v džungli

Díky 8jádrovému procesoru Samsung Exynos 1280 utáhne tento telefon vše, co si pro něj připravíš. Náročné hry, multitasking, sledování videí a surfování na internetu? Pro Samsung Galaxy A53 to není žádný problém. Už tak perfektní výkon doplňuje dlouhá výdrž baterie s kapacitou 5 000 mAh, která ti zajistí klidně i 2 dny v džungli bez nabíjení. Pokud se přece jen vybije, superrychlé 25W dobíjení tě opět rychle vrátí zpátky do sedla. 

Blýskni se s fotoaparátem Samsung Galaxy A53

Se super fotoaparátem tohoto modelu se rozhodně neztratíš. Pořizuj kvalitní a jasnější snímky s 64Mpx fotoaparátem OIS a 12Mpx ultraširokoúhlým fotoaparátem, zaostřuj s 5MPx depth kamerou, zkoumej detaily s 5MPx makro snímačem a foť selfie s 32 Mpx přední kamerou. Fotoaparát nabízí kvalitní portréty, vylepšení fotek s Photo Remaster i zábavné filtry.

Zářivý a plynulý displej Super AMOLED

Perfektní Super AMOLED displej ti zajistí pohodlné sledování videí, filmů i her. Celkový prožitek podpoří i jeho 6,5" Infinity-O obrazovka s obnovovací frekvencí 120Hz, která zaručí plynulý obsah. O svůj zrak se však bát nemusíš, protože modré světlo je zde při delším používání pomocí Eye Comfort Shield redukováno. 

Barevné varianty Samsung Galaxy A53

Samsung razí heslo, ve kterém platí, že v jednoduchosti je krása, a proto se rozhodl přiřadit tomuto modelu 4 barvy. Vybrat si tak můžeš z elegantní černé, bílé, modré i oranžové varianty. Ohromí tě také jeho tenký a symetrický design s funkcí Ambient EDGE, která spojuje fotoaparát s tělem. 

Další funkce Galaxy A53, které tě přesvědčí

Ty nejchytlavější body, kterými se Samsung Galaxy A53 pyšní, jsme ti sice prozradili, ale tento model jich v rukávu skrývá mnohem více. 

  • Vnitřní úložiště 128 GB/256 GB s podporou microSD karty o kapacitě až 1TB ti nabídne uchovat si v telefonu všechny tvé vzpomínky. 
  • Technologie Dolby Atmos ti zajistí pohlcující zvuk tvé oblíbené skladby, filmu či videa. 
  • Díky Game Booster je hraní na Samsung Galaxy A53 hračka. Nejen, že optimalizuje výdrž baterie, teplotu a využití paměti, ale také blokuje veškeré notifikace, aby tě při hře nerušily. 
  • Odolná konstrukce s kovovými rámečky a voděodolnost IP67
  • Model Galaxy A53 se také pyšní funkcí Samsung Knox, která poskytuje ochranu tvých dat před škodlivým malware a jinými hrozbami. 

Méně
 
iMessage
WhatsApp
Chat