Přihlásit se

Záruka prodloužené výměny zboží

Vážení zákazníci,

kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady s produktem, značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, a to ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení.

Níže vám přinášíme odpovědi na nejčastější otázky. V případě, že nenaleznete přesně to, co jste hledali, neváhejte nás kontaktovat na prodejně, emailu nebo telefonních číslech uvedených zde.

Specifikaci služby Záruka prodloužené výměny zboží, kterou poskytuje Smarty CZ a.s., se sídlem Olivova 4/2096, 110 00 Praha 1, IČ: 26253577 naleznete zde.

K čemu Záruka slouží?

Záruka Vám umožní vyměnit zařízení, které jste zakoupili, a které nesplňuje očekávání Vaše nebo Vašich blízkých. Není podstatné, co se Vám na zařízení nelíbí nebo za co ho nakonec vyměníte.

Jak dlouho Záruka trvá?

Konkrétní délka Záruky je vždy specifikována u každého výrobku, ke kterému je nabízena. Kalendářní dny, na které je Záruka platná se počítají od dne vystavení účtenky. Za den uplatnění Záruky je považován den odeslání, resp. potvrzené datum převzetí dopravcem od kupujícího nebo den uvedený na protokolu o převzetí na provozovně prodávajícího.

Kolik Záruka stojí?

Konkrétní cena Záruky je vždy uvedena u každého výrobku, je kterému je nabízena.

Co když odstoupím v zákonné lhůtě na vrácení?

V tom případě je Vám vrácena zpět celá zaplacená částka za Záruku.

Jsou výrobky, ke kterým Záruku nelze zakoupit?

Ano, jedná se výrobky, které jsou konfigurovány nebo upravovány dle konkrétního požadavku zákazníka.

V jakém stavu je nutné výrobek vrátit?

V jakémkoliv, resp. ve stavu bezvadném, pokud má Záruka krýt 100% hodnoty výrobku. V opačném případě je po dohodě s Vámi hodnota ponížena o náklady na uvedení do bezvadného stavu nebo nezbytné náklady pro další prodej či ekologickou likvidaci. Vždy však máte právo s daným ponížením nesouhlasit a nechat si výrobek zaslat zpět. Zboží určené k péči o tělo nebo zboží, které se ze své podstaty na těle nosí (např. fitness, sluchátka) a dále zboží, které splňuje parametry digitálního obsahu, musí být vždy nepoužité s neporušeným obalem.

Co obdržím při uplatnění Záruky?

Obdržíte hodnotový kupón, který můžete uplatnit v následujících 30ti dnech na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky. V případě, že si vyberete zboží dražší, rozdíl uhradíte jedou z nabízených platebních metod. Na vybrané zboží a služby se vtahují stejné podmínky, jako při standardní nové objednávce.