Smarty.cz prodejna OC Central Most: Otevíráme už 9.6. v 9:00 | JRC prodejna OC Mercury České Budějovice: Trvale uzavřena od 19.6. Nejbližší prodejna JRC se nachází v OC IGY České Budějovice.

Záruka prodlouženého vrácení zboží

Kupujete zařízení jako dárek a nevíte, zda se obdarovanému bude líbit? Nebo si své zařízení chcete nejprve vyzkoušet? S prodlouženou dobou vrácení zboží na 14 a 30 dnů získáte možnost zboží bez udání důvodu vrátit.

Z jakých typů záruk můžete vybírat?

 • 1.

  Prodloužená doba vrácení nerozbaleného zboží

  Vracíte-li nové dosud nerozbalené zboží, je nutné jej vrátit v originálním obalu, nesmí jevit známky rozbalení z originálních vnitřních obalů výrobce, obaly nesmí být poškozené, znečištěné či jinak znehodnocené a nesmí být aktivované. V opačném případě není možné záruku vrácení nerozbaleného zboží uplatnit.

 • 2.

  Prodloužená doba vrácení rozbaleného zboží

  Vracíte-li rozbalené zboží, produkty nesmí jevit známky používání, mechanického poškození či být jinak znehodnocené. V opačném případě není možné záruku výměny rozbaleného zboží uplatnit.

Výhody Prodloužené doby výměny

 • Možnost vrácení nerozbaleného zboží
  do 14 dnů zcela zdarma,
  a to v případě zakoupení
  na prodejně i na našem e-shopu

 • Možnost vrácení nového
  i rozbaleného zboží.

 • Možnost dokoupení vrácení rozbaleného zboží do 30 dnů

Co by vás mohlo zajímat?

 • Jaká je délka záruky?

  Záruku prodloužené doby vrácení lze sjednat na 30 dnů u rozbaleného zboží. Nerozbalené zboží lze bezplatně vrátit do 14 dnů. Kalendářní dny, na které je záruka platná, se počítají ode dne vystavení faktury. Za den uplatnění záruky je považován den odeslání, respektive potvrzené datum převzetí dopravcem od kupujícího nebo den uvedený na protokolu o převzetí na naší prodejně.

 • Kolik záruka stojí?

  Cena záruky je uvedena v detailu každého produktu, ke kterému je nabízena. Ceny záruk při následném dokoupení jsou uvedeny zde.

 • Jaké jsou podmínky pro využití Prodloužené doby vrácení?

  Nerozbalené zboží

  Vracíte-li nerozbalené zboží, je nutné jej vrátit v originálním obalu včetně veškerého příslušenství a dárku do 14 dnů, nesmí jevit známky rozbalení z originálních vnějších obalů výrobce, obaly nesmí být poškozené, znečištěné či jinak znehodnocené a zařízení nesmí být aktivované. V opačném případě není možné záruku vrácení nerozbaleného zboží uplatnit.

  Rozbalené zboží

  Vracíte-li rozbalené zboží do 30 dnů, produkty nesmí jevit známky běžného používání, mechanického poškození či být jinak znehodnocené. V opačném případě není možné záruku vrácení rozbaleného zboží uplatnit.

 • Jak postupovat při uplatnění záruky?

  Pokud chcete záruku využít, zašlete nám prosím zakoupené zboží společně s fakturou a průvodním dopisem. V případě, že chcete využít dopravu zdarma, kontaktujte nás prosím na [email protected] nebo nebo na 226 216 830, kde vám sdělíme postup vrácení zboží a přidělíme kód, který budete na vybraném místě Zásilkovny potřebovat nebo s výrobkem přijďte rovnou na náš Smarty Store.

 • Co když odstoupím v zákonné lhůtě na vrácení, aniž bych výměnu využil/a?

  Pokud odstoupíte od kupní smlouvy v zákonné lhůtě, bude vám vrácena i celá zaplacená částka za záruku.

 • Co obdržím při uplatnění Prodloužené záruky vrácení zboží.

  Po přijetí zboží od nás do 14 dnů obdržíte na svůj běžný účet částku za vrácený produkt.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?
Kontaktujte nás