Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Xiaomi Original Mi Body Composition Scale chytrá váha bílá

(4)
Doprava zdarma
Kód: 35459
P/N: 6970244526182
Výrobce: Xiaomi
Distribuce: CZ
Chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale disponuje moderním designem a vysokou odolností. Je vybavena G-Shaped senzorem pro vysoce přesné měření hmotnosti v rozsahu 5-150kg, LCD displejem, režimem pro celou rodinu a výdrží až 1 rok. Pomocí chytré aplikace Mi Fit pro iOS/Android můžete v přehledných grafech sledovat průběžný stav a případně upravit jídelníček či trénink.
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Bluetooth
Rozměry (v x š x h):
20 mm, 300 mm, 300,0 mm
Hmotnost (g):
1600 g
Barva:
Bílá
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Dnes

Sleva 42 % z 1 699 Kč

999 Kč
826 Kč bez DPH


Xiaomi Original Mi Body Composition Scale chytrá váha bílá

(4)
Doprava zdarma
Popis a parametry

Xiaomi Original Mi Body Composition Scale chytrá váha bílá

Inteligentní váha, která vás bude motivovat

Chytrá váha Xiaomi Mi Smart Scale měří i ty nejmenší změny hmotnosti pomocí vysoce přesného senzoru, množství tělesného tuku, svalovou hmotu a objem, bazální metabolismus, hmotnost kostí, BMI a tělesné skóre. Disponuje jednoduchým designem a schopností změřit hmotnost v rozsahu 5-150kg s přesností 50g. Je vybavena přehledným LED displejem a dvěma druhy váhových jednotek (kilogramy a libry).

Sledujte přehledně úbytek či růst své hmotnosti. Chytrá váha Xiaomi vám ukáže aktuální stav a rozdíl od vašeho posledního vážení. Díky pravidelnému využití můžete zjistit, kolik vám zbývá do splnění cíle a v přehledném grafu zobrazit statické údaje o aktuálním stavu a pokroku. Pomocí chytré aplikace Mi Fit pro iOS/Android můžete upravit jídelníček a dietu pro dosažení ideálních cílů.

Váha je pokryta velice odolným tvrzeným sklem, které díky svému leštěnému povrchu působí velmi elegantně a doplní tak každou moderní domácnost. Její inteligentní režim uloží až 16 jedinců a rozpozná tak každého člena vaší rodiny. Pouzdro baterie je umístěno na spodní straně a zabraňuje vstupu prachu a vlasů.

Synchronizujte svá osobní data s další chytrou váhou Mi Smart Scale pomocí aplikace v telefonu či tabletu. Pouze 4 AA baterie a Bluetooth 4.0 vám nabídnou výdrž po celý rok.


Objednací kód: 35459
Produktové číslo: 6970244526182
EAN: 6970244526182
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Připojení

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
20 mm, 300 mm, 300,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
1600 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad