Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush elektrický kartáček bilý

Doprava zdarma
Kód: 40352
P/N: 472901
Výrobce: Xiaomi
Distribuce: CZ
Elektrický kartáček s vysoce výkonným sonickým motorem s magnetickou levitací. Možnost nastavení individuálních čistících režimů. Celková analýza čistění a rozpoznávání pohybů. Výdrž baterie až 18 dnů.
Odolnost:
Voděodolnost, IPX7
Značka:
Xiaomi
Maximální výdrž baterie:
432 h
Doba nabíjení (h):
12 h
Hmotnost (g):
295 g
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+49 Kč

+89 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava ZDARMA
Expedujeme Dnes

Sleva 21 % z 1 190 Kč

948 Kč
783 Kč bez DPH


Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush elektrický kartáček bilý

Doprava zdarma
Popis a parametry

Xiaomi Mi Sonic Electric Toothbrush elektrický kartáček bilý

Dosáhněte zářivého úsměvu

Čištění zubů je základní podmínka pro zářivé a zdravé zuby. Správné čistící návyky činní náš život zdravější, a navíc nás naplňují sebevědomím, s tím vám pomůže elektrický zubní kartáček Xiaomi Mi Sonic.

Kartáček disponuje vysokým výkonem a vysokofrekvenčními vibracemi. Síla je zachovaná po celou dobu čištění. Čistící síla pohání vodu a pěnu ze zubní pasty v ústní dutině, malými pulsy čistí mezizubní prostory a odstraňuje zubní plak.

Lze si nastavit 3 režimy:

  • Standardní režim
  • Jemný režim (chrání dásně při čištění)
  • Osobní režim (možnost přizpůsobit podle potřeb)

Abyste si byly jistí že si zuby čistíte správně, kartáček má zabudovaný vysoce přesný senzor akcelerace, detekuje pozici, v jaké držíte kartáček a monitoruje 6 čištěných oblastí povrchu zubů a čas jaký jste nad nimi strávili. Statistiky si prohlídnete přes mobilní telefon s aplikací, připojený přes Bluetooth s kartáčkem.

Speciální hlavice

Na první pohled se kartáčová hlavice zdá obyčejná, ale ve skutečnosti je zcela odlišná. Hlavice využívá technologii vysoce hustého osazení štětin, je bez obsahu kovu a odolná proti rzi. Spodní část štětin je vytvarovaná pomocí tepelné fuze a jsou opevněny pomocí svrchního dílu na hlavici. Jsou použity výběrové, měkké Dupont štětiny a technologie hustého osazení zvýší celkové množství štětin o 40 %.

Velká vydrž

Při pořízení elektrického kartáčku je důležité si vybrat takový, který nebudete muset nabíjet každý den či každý druhý den. Xiaomi Mi Sonic Toothbrush vydrží až 18 dní, díky baterii o kapacitě 700 mAh, která netrpí paměťovým efektem, takže nemusíte kartáček nechávat pokaždé úplně vybít, než ho nabijete. Kartáček disponuje univerzálním USB rozhraním, takže lze ho nabíjet i z powerbanky.

Samozřejmostí je odolnost proti vodě v certifikaci IPX7. Na zadní části je pruh protiskluzových výstupků, aby se zabránilo vyklouznutí z mokrých rukou. Tlačítko je vyrobeno z vodotěsného silikonu v jednolitém provedení bez spojů, takže se vám neucpe zubní pastou.

Vlastnosti:

  • Vysoce výkonný magneticky zavěšený akustický motor
  • Více než 31 000 vibrací za minutu
  • Výkonový točivý moment až 230 gf.cm
  • Kvalitní kartáčková hlavice s vysokou hustotou štětin
  • Tři režimy čištění
  • Detailní nastavení čištění pomocí chytré aplikace


Objednací kód: 40352
Produktové číslo: 472901
EAN: 6970244529329
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Výkon

Maximální výdrž baterie:
432 h
Nahlásit chybu.

Technické parametry

Doba nabíjení (h):
12 h
Nahlásit chybu.

Vzhled

Hmotnost (g):
295 g
Nahlásit chybu.

Další informace

Voděodolnost, IPX7
Nahlásit chybu.
Značka:
Xiaomi
Nahlásit chybu.
Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Příslušenství
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad