Škola končí! Připravte se na prázdniny a užijte si slevy na vybrané produkty jen do 30. 6. Vybírejte zde
Přihlásit se

Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Kód: 41022
P/N: 472784
Výrobce: Xiaomi
Distribuce: CZ
Xiaomi Mi Bunny Robot Builder je inteligentní robot z ekologického materiálu, který lze přetvořit do několika tvarů. Má celkem 978 dílů, vydrží až 12 hodin na jediné nabití a snadno se naučí novým věcem. Zabavte se na hodiny a ovládejte robota pomocí mobilní aplikace ve svém telefonu.
Výstupní napětí (V):
5 V
Podporovaný OS:
Android, iOS
Bezdrátová připojení:
Wi-Fi
Drátová připojení:
USB C
Typ baterie:
Lithium
Rozměry (v x š x h):
380 mm, 320 mm, 95,0 mm
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+84 Kč

+140 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

2 790 Kč
2 306 Kč bez DPH


Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Popis a parametry

Xiaomi Mi Bunny Robot Builder

Inteligentní a ekologický

Inteligentní robot výrobce Xiaomi vám nabídne hodiny zábavy a nekonečné možnosti kreativity. Xiaomi mi Bunny Robot Builder má celkem 978 dílů, které jsou vyrobeny z ekologického materiálu, díky čemuž jsou zcela bezpečné. Kódovací značka zaujme podvozkem, kardanovou hřídelí a přesnou mechanickou převodovkou. Robot vydrží neuvěřitelných 12 hodin, je vybaven čtyřmi konektory USB-C, dvěma motory a veškeré vychytávky zaručují plnou funkčnost a efektivní provoz robota.

Šikovný a bezpečný

Inteligentní robot je vybaven vlastním procesorem a operačním systémem. Díky algoritmu obráceného kyvadla dokáže přesně koordinovat pohyby, automaticky udržovat rovnováhu a stát. Unese až 3 kilogramy, je napájen přes USB-C konektor a umožňuje připojení dalších rozšiřujících zařízení. Robot je vybaven dvěma výkonnými vysokorychlostními bezkartáčovými motory, díky čemuž dokáže dosáhnout až 170 ot/min a rotačního kroutícího momentu 25 Nm. Vestavěný fotoelektrický snímač polohy motoru dokáže automaticky spustit ochranný režim, aby robot nezačal hořet.

Naprogramujte ho podle sebe

Ovládejte robota pomocí mobilní aplikace. K dispozici máte 3 režimy dálkového ovládání, které umožňují nastavení různého chování, režim Rocker, Gyroskop a Path. Robota můžete například vyzvat k tanci, nebo vám přednese originální báseň. Jedinečný grafický programovací režim robota Mi Bunny Robot Builder graficky a modulově kombinuje originální, profesionální a složité příkazové kódy se zábavou založené na hře s výukovým programem, díky kterému se snadno učí. Postavte si inteligentního robota a změňte jeho design každý den.

Specifikace:

  • Procesor - ARM Cortex MX 32 bit
  • Frekvence - 108 MHz
  • Systém - 32bitový
  • Úložiště - 32 MB
  • Wi-Fi - lze rozšířit Wi-Fi adaptérem přes konektor USB Type-C
  • Senzory - rozšiřující senzor rozhraní, bezdrátový senzor rozšíření, gyroskop
  • Připojitelné senzory - infračervený senzor, ultrazvukový senzor, barevný senzor (nejsou součástí)
  • Software - podpora dálkového ovládání přes mobilní telefon, rozpoznávání hlasu, plánování cesty, gravitační snímání, řízení programování, programování pro mobilní zařízení
  • Podporované systémy - Android 4.3, iOS 6.0 a vyšší
  • Napájení - 14 V/5 V výstup, inteligentní identifikace


Objednací kód: 41022
Produktové číslo: 472784
EAN: 6970244526007
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Autorizované servisy

Zboží v kategoriích

Technické parametry

Výstupní napětí (V):
5 V
Nahlásit chybu.

Připojení

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
380 mm, 320 mm, 95,0 mm
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad