Doporuč nám svého zaměstnavatele a získej 10 000 Kč. Více zde
Přihlásit se

Xiaomi Induction Cooker

Kód: 47129
P/N: 473436
Výrobce: Xiaomi
Distribuce: CZ
Přenosný indukční vařič Xiaomi, který umí udržet definovanou teplotu. Pracuje i s okolní teplotou.
Výkon (W):
2100 W
Rozměry (v x š x h):
265 mm, 265 mm, 7,0 mm
Hmotnost (g):
2100 g
Barva:
Bílá
Stav zboží:
Nový
Záruky a garance
Prodloužená doba výměny?

+60 Kč

+100 Kč

Kupujete zařízení pro sebe nebo pro své blízké? Nevíte si rady se značkou, modelem nebo barvou? S naší Zárukou prodloužené výměny zboží Vás to již trápit nemusí, ani když se rozhodnete zboží vyměnit po zákonné lhůtě na vrácení. Jednoduše si společně se zvoleným výrobkem objednejte i délku Záruky, která Vám vyhovuje. Vaše účtenka Vám bude zároveň sloužit jako záruční certifikát a v případě, že se výrobek nebude líbit, jednoduše jej odešlete společně s průvodním dopisem a účtenkou na náš centrální sklad nebo přinesete na naši prodejnu. V případě, že bude výrobek v bezvadném stavu, zašleme na Vámi zvolený email hodnotový kupón, který budete moci uplatnit na jakékoliv zboží nebo služby z naší aktuální nabídky.

Záruka prodloužené výměny zboží je určena jak pro fyzické osoby, fyzické osoby – podnikatele, tak i pro osoby právnické.

Sbalit záruky a garance

Skladem > 5 ks
Doprava od 39 Kč
Expedujeme Dnes

1 990 Kč
1 645 Kč bez DPH


Xiaomi Induction Cooker

Popis a parametry

Xiaomi Induction Cooker

Přesně jak potřebujete

Xiaomi induction cooker umí udržet požadovanou teplotu dlouhou dobu, nabízí až 99 rozdílných teplot pro optimální vaření. Díky dvojité frekvenčnímu ohřívání si umí oproti tradičním indukčním ohřívačům udržet stálou teplotu a nedochází k výkyvům teploty, které by mohly zapříčinit, že výsledek nedopadne, tak jak jste plánovali.

Nízké teploty vaření

Vaření při nízké teplotě je v posledních letech velmi populární mezi mezinárodní komunitou kuchařů, při kterém nedochází ke ztrátě nutričních hodnot. Vařič počítá i s externí teplotou, a tak dosáhnete opravdu teploty, kterou požadujete.

K dispozici je vám přes 100 režimů ohřevu, doporučených podle profesionálních nutričních expertů pro zachování maximálních živit v pokrmu. Povrch je vybaven protiskluzovým silikonovým kruhem, který se dá sundat, zvyšuje stabilitu pánve při vaření.

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu je od výrobce nastaveno v anglickém jazyce.


Objednací kód: 47129
Produktové číslo: 473436
EAN: 6934177701245
Lokalizace: ČR
Distribuce: CZ
Záruka v měsících: 24

Zboží v kategoriích

Technické parametry

Výkon (W):
2100 W
Nahlásit chybu.

Vzhled

Rozměry (v x š x h):
265 mm, 265 mm, 7,0 mm
Nahlásit chybu.
Hmotnost (g):
2100 g
Nahlásit chybu.
Barva:
Bílá
Nahlásit chybu.

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad