VÁNOČNÍ NADÍLKA: Celý sortiment Huawei se slevou 20 % JEN DNES! Vybrat si
Přihlásit se

Wonder Pack Dash a Dot chytří roboti s příslušenstvím

Vyzvednutí zdarma
Kód: 29034
Plně programovatelní roboti, se kterými si můžete hrát a zároveň se učit základy programování, logického myšlení a to přímo z vašeho telefonu či iPadu.
Stav zboží:
Nový
Prodej ukončen

Sleva 17 % z 8 690 Kč

7 290 Kč
6 025 Kč bez DPH

sleva10%

Wonder Pack Dash a Dot chytří roboti s příslušenstvím

Vyzvednutí zdarma
Popis a parametry

Wonder Pack Dash a Dot chytří roboti s příslušenstvím

Dash a Dot soue inteligentní roboti, kteří vás dostanou do kolen svými schopnostmi. Dokáží projevit svoji osobnot, reagují na prostřední a neustále poslouchají vaše povely. Pro Dash a Dot jsou vytvořené aplikace, které vás a vaše děti provedou světem programování, rozvine logické myšlení formou interaktivních her.Roboti Dash a Dot posbírali po světě za svůj unikátní přístup k výuce spoustu prestižních ocenění.

Pro Dash a Dot můžete stáhnout aplikace na tablet či telefon, kde každá z nich se zaměřuje na jiný aspekt a díky nim je robot perfektní didaktická pomůcka nejen domů.

Aplikace Go:

Startovní aplikace, která vám představít roboty Dash a Dot, při začátku hry jim nastavíte jména a vlastnosti, kterými se budou řídit v průběhu aktivit. Zjistíte, jak se roboti pohybují, jaké vydávají zvuky a jak svítí. Cílem je seznámit se s pohybem a základními možnostmi robotů.

Aplikace Path:

V této aplikace plníte úkoly na farmě a projíždíte závodí dráhu. Na telefonu či tabletu jednoduše robotovi nakreslíte dráhu pohybu, vložíte do příkazy a úkoly, které bude po cestě musí robot splnit. Smyslem je naučit základy algoritmy, správnému zadávání pořadí příkázů, sledovat jejich plnění a využití senzorů a řešeí problémů.

Aplikace Blockly

V aplikaci přesouváním barevných bloků sestavujete pro roboty program. Bloky představují jednoduché instrukce jak se má např. robot pohybovat, jak má reagovat na setkání s někým jiným či na zvuky, předměty. Naprogramovat si můžete své vlastní nápady nebo plníte připravenené zadání. Cílem je naučit děti starší 8 Let stavbu algoritmů, sestavování sekvence příkazů, podmíněné příkazy a kreativní přístup k řešení problémů.

Aplikace Wonder

Wonder je programovací jazyk, který je blízký tomu, jak přemýšlíme. S jeho pomocí vám aplikace pomůže přenést lidské myšlenky do podoby pogramu. Řešit můžete stovky předpřipravených úloh, které vás provedou problematikou nebo si sestavte vlastní projekty. Aplikace je určená pro děti od věku 8 let.

Aplikace Xylo

Xylo kombinuje hudbu, hru a programování tak, aby se rozvíjelo nejen logické uvažování dítěte. Cílem je procvičení algoritmů, sestavování příkazových sekvencí, využívání smyček a kontrolu správného provedení.

Příslušenství, které tomu dodá šťávu

V balení naleznete rozšiřující příslušenství a to dva kusy ouška, katapult, xylofon, roztomilé Bunny Ears and Tail a zábavné Buldozer Bar nebo Tow Hook.

Vlastnosti:

  • integrovaná baterie s výdrží až 5 hodin, nabíjení přes microUSB
  • interaktivní hračka pro děti od 5 let
  • kompatibilní s telefony a tablet iOS 8.0+ a Android 4.4 a podporou BT 4.0
  • edukativní aplikace Go, Path, Blockly, Wonder zcela zdarma
  • autonomní chování
  • 3 mikrofony a integrovaný reproduktor

Další informace


Objednací kód: 29034
EAN: 857793005527
Záruka v měsících: 24

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad