Přihlásit se

Wonder Dash chytrý robot

Plně programovatelný robot, se kterým si můžete hrát a zároveň se učit základy programování, logického myšlení a to přímo z vašeho telefonu či iPadu.
Prodej ukončen

5 189 Kč
4 288 Kč bez DPH

Doplňkové služby
Kód: 29035
Výrobce: Wonder
Distribuce: CZ

Hlavní parametry

Stav zboží:
Nový
Plně programovatelný robot, se kterým si můžete hrát a zároveň se učit základy programování, logického myšlení a to přímo z vašeho telefonu či iPadu.

Wonder Dash chytrý robot

Hlavní parametry

Stav zboží:
Nový
Popis a parametry

Wonder Dash chytrý robot

Dash je inteligentní robot, který vás dostane do kolen svými schopnostmi. Dokáže projevit svoji osobnot, reaguje na prostřední a neustále poslouchá vaše povely. Pro Dash jsou vytvořené aplikace, které vás a vaše děti provedou světem programování, rozvine logické myšlení formou interaktivních her.Roboti Dash a Dot posbírali po světě za svůj unikátní přístup k výuce spoustu prestižních ocenění.

Pro Dash můžete stáhnout aplikace na tablet či telefon, kde každá z nich se zaměřuje na jiný aspekt a díky nim je robot perfektní didaktická pomůcka nejen domů.

Aplikace Go:

Startovní aplikace, která vám představít roboty Dash a Dot, při začátku hry jim nastavíte jména a vlastnosti, kterými se budou řídit v průběhu aktivit. Zjistíte, jak se roboti pohybují, jaké vydávají zvuky a jak svítí. Cílem je seznámit se s pohybem a základními možnostmi robotů.

Aplikace Path:

V této aplikace plníte úkoly na farmě a projíždíte závodí dráhu. Na telefonu či tabletu jednoduše robotovi nakreslíte dráhu pohybu, vložíte do příkazy a úkoly, které bude po cestě musí robot splnit. Smyslem je naučit základy algoritmy, správnému zadávání pořadí příkázů, sledovat jejich plnění a využití senzorů a řešeí problémů.

Aplikace Blockly

V aplikaci přesouváním barevných bloků sestavujete pro roboty program. Bloky představují jednoduché instrukce jak se má např. robot pohybovat, jak má reagovat na setkání s někým jiným či na zvuky, předměty. Naprogramovat si můžete své vlastní nápady nebo plníte připravenené zadání. Cílem je naučit děti starší 8 Let stavbu algoritmů, sestavování sekvence příkazů, podmíněné příkazy a kreativní přístup k řešení problémů.

Aplikace Wonder

Wonder je programovací jazyk, který je blízký tomu, jak přemýšlíme. S jeho pomocí vám aplikace pomůže přenést lidské myšlenky do podoby pogramu. Řešit můžete stovky předpřipravených úloh, které vás provedou problematikou nebo si sestavte vlastní projekty. Aplikace je určená pro děti od věku 8 let.

Příslušenství, které tomu dodá šťávu

V základním balení naleznete rozšiřující příslušenství a to dva kusy Buliding Bricks Connectoru. Ve své podstatě jsou to ouška, po jejich nasazení na hlavu robota můžete např. robotovi vyrobit z LEGO kostiček čepiči či legrační masku.

Stejně zábavný je u Launcher, jedná se o katapult, který je připěvněný na hlavě robota s střelbu míčků ovládate přímo z aplikací a navíc střelbu můžete využít v programování.

Vlastnosti:

 • integrovaná baterie s výdrží až 5 hodin, nabíjení přes microUSB
 • interaktivní hračka pro děti od 5 let
 • kompatibilní s telefony a tablet iOS 8.0+ a Android 4.4 a podporou BT 4.0
 • edukativní aplikace Go, Path, Blockly, Wonder, Xylo zcela zdarma
 • autonomní chování
 • 3 mikrofony a integrovaný reproduktor

Zařízení pochází z oficiální české distribuce s plnou podporou autorizovaného servisu na dva roky. Menu v českém jazyce.

Další informace

 • Objednací kód: 29035
 • EAN: 857793005008
 • Lokalizace: ČR
 • Distribuce: CZ
 • Záruka v měsících: 24
 • Zahájení prodeje: 28.11.2018
 • Ukončení prodeje: 08.01.2019

Další informace

Stav zboží:
Nový
Nahlásit chybu.
Hodnocení

Je tato informace dostačující?

ANO
NE - mám nápad