Výkup her a konzolí

Chceš si pořídit nové hry, ale ty staré ti zabírají místo v šuplíku? Nebo máš v plánu pořídit si novou konzoli, ale nechceš jen tak vyhodit tu starou? Přines je k nám na prodejnu nebo využij prodej online a my ti zaručíme výkup za skvělou cenu.

Prodat konzoli online ›

Jak probíhá výkup na prodejně?

Tvoji hru či konzoli vykoupíme na kterékoliv naší Smarty.cz a JRC prodejně.

  • Přines nám svou starou konzoli nebo hru
  • Náš prodejce je zhodnotí a nacení jejich stav
  • Výkupní cenu ti vyplatíme v hotovosti, na bankovní účet nebo na protiúčet
Naše prodejny ›

Jak probíhá výkup online?

Výkup konzolí* můžeš vyřešit i během 15 minut online z pohodlí svého domova.

  • Zadej svou konzoli do online kalkulačky a vyplň veškeré údaje ve formuláři
  • E-mailem obdržíš potvrzení a kód pro zaslání Zásilkovnou
  • Konzoli pořádně zabal, zanes ji na Zásilkovnu a nahlas přidělený kód
  • Naši technici zhodnotí stav konzole a zašlou ti cenovou nabídku
  • Výkupní cenu ti pak vyplatíme na bankovní účet
Prodat konzoli online ›
Výkupní bonus

Výkupní bonus

Máš zájem o výkup a svou konzoli jsi v minulosti zakoupil u nás?

Potom pro tebe máme navíc výkupní bonus 5 %.

Proč výkup svěřit nám?

Nabídneme ti tu nejlepší
možnou výkupní cenu.

Celý proces zabere
maximálně 15 minut.

Nevyžadujeme doklad o koupi,
stačí ti jen občanský průkaz.

Hodnotu výkupu ti vyplatíme na účet,
v hotovosti nebo odečteme z nákupu.

Nejčastěji kladené otázky

Mám konzoli, kterou chci vykoupit. Co mám udělat jako první?

Svou konzoli naceň v našem online formuláři, který tě výkupem provede krok po kroku. Po dokončení online výkupu konzoli zabal a podej na pobočce Zásilkovny, kde obsluze sdělíš přidělený kód pro Smarty, který obdržíš e-mailem. Výkup také můžeš spojit s návštěvou jedné z našich prodejen, kde se zkušení prodejci postarají o zbytek. Konzoli prohlédnou, ohodnotí její stav a nabídnou ti tu nejlepší možnou cenu. Ty se poté rozhodneš, zda souhlasíš a zda si peníze necháš vyplatit, nebo je použiješ na nákup nové konzole či zařízení. Je to jednoduché a jen na tobě.

Jak vyřeším výkup online?

Konzoli nám můžeš zaslat z pohodlí svého domova Expresním svozem, které platí pro Prahu nebo prostřednictvím Zásilkovny:

1. Vyplň a dokonči formulář pro nacenění konzole.

2. Požádej o svoz: Potvrzovací e-mail, který ti přijde po vyplnění formuláře, přepošli se svou adresou na [email protected]. Expresní svoz ti následně zařídíme a potvrdíme.

Zásilkovna (celá ČR): Konzoli k nám můžeš zaslat pomocí podacích míst Zásilkovny, kde nahlásíš kód přidělený pro Smarty. Pro jeho získání je však nutné vyplnit a potvrdit formulář pro online výkup.

Konzoli lze vykoupit na jakékoliv naší prodejně, celý proces zabere maximálně 15 minut. Pokud pospícháš, konzoli od tebe převezmeme a zbytek už vyřídíme na dálku.

Jakým způsobem vyplácíte peníze?

Peníze vyplácíme buď ihned v hotovosti či na platební kartu, nebo zpravidla do 4 dnů na bankovní účet. Výkupní cenu konzole můžeš také použít jako protiúčet při nákupu nové konzole.

Vykupujete i konzole, které jsem u vás nezakoupil/a?

Ano, vykupujeme i konzole zakoupené u jiných prodejců, přičemž nepotřebuješ doklad o koupi. Pokud jsi ale konzoli zakoupil/a v minulosti u nás na Smarty, k výkupu ti přidáme ještě 5 % bonus. Bonus však neplatí v případě, pokud jsi konzoli zakoupil/a v minulosti u JRC, které ještě nebylo součástí Smarty.cz.

Vykupujete i hry online?

Bohužel ne, hry vykupujeme pouze na našich prodejnách Smarty.cz i JRC. Na webu si můžeš zkontrolovat cenu výkupu konkrétní hry a zda ji vykupujeme.

Podmínky pro výkup konzolí

Cena výkupu se určuje na základě stavu konzole. Hodnotí se její fyzický stav – oděrky, škrábance, kompletnost balení.

Výkup probíhá pomocí výkupní smlouvy.

Cena výkupu se vyplácí hotově při výkupu na prodejně nebo na bankovní účet při výkupu online. Zákazník musí být starší 18 let.


Podmínky pro výkup her

Podmínky pro výkup her Při výkupu her se musíš prokázat platným občanským průkazem, popřípadě pasem. Osoby mladší 15 let se smějí programu zúčastnit pouze v doprovodu zákonného zástupce.

Vykoupené hry musí být v prodejném stavu, mít obal, disk a manuál, pokud je standardně přítomen, a být v kompletní anglické, české, případně anglicko-české lokalizaci.

V případě poškrábaného či jinak poškozeného media může být od výkupní ceny odečteno 50 Kč za jeho opravu. Smarty CZ a.s. si vyhrazuje právo odmítnout hru vykoupit bez upřesnění důvodu.

Negarantujeme funkčnost jednorázových kódů (stažitelný obsah, online pass). U titulů, které ukládají obsah na herním médiu, Smarty CZ a.s. nepřijímá odpovědnost za případný uživatelský obsah, který na něm mohl zůstat.

*Online lze vykoupit pouze konzole.
iMessage
WhatsApp
Chat